Slovenija
16744 ogledov

Padla s kolesom, si zlomila roko in dobila globo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 06:55 06.maj 2024.

    Seveda je treba plačati kazen za nepravilno uporabo javne površine....Tu padec nima pravno nobene veze...Padeš lahko tudi zaradi nerodnosti ali drugih razlogov..Skratka, da bi plačal kazen zgolj zato, ker je zdravnik prijavil padec s kolesom je neumnost, oziroma je neumen ...prikaži več tisti, ki jo plača...

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 10:26 06.maj 2024.

      Točno tako,po drugi strani pa ne vem zakaj bi Dr. klical policijo,če ni bilo drugih dejavnikov!!!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 10:31 06.maj 2024.

      Mislim, da je dolžan, če zdravi poškodovanega v prometni nesreči, kar pa sam padec s kolesom še ni, če ni drugega udeleženca..Nekateri zdravniki so podobni zarukanci kot policisti, ki niso zmožni smiselno razumeti tistih par zakonov, ki se jih tičejo..

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 10:34 06.maj 2024.

      V spodnjem komentarju sem to omenil,kar se je meni zgodilo 2x, pa ni bilo potrebe po policiji, ker so me tudi uprašali zakaj in kako se je to zgodilo in na podlagi mojega pričevanja,predvidevam,da ni bilo potrebe po policiji!!! Se ...prikaži več pravi, da v članku nekaj manjka,kot vedno!!!

  • Toma 07:19 06.maj 2024.

    S seboj moraš imeti kamen in ga na mestu nesreče položiti ter poslikati. Nato tožiš vdrževalve cest. Simpl ko pasulj!

    • djdj 18:04 06.maj 2024.

      Vseeno je neprimerna hitrost, ke se niste zaustavili pred kamnom. :)

  • Avatar Leon
    Leon 07:21 06.maj 2024.

    To je neupravičen zaslužek policije iz naslonjača saj ne opravijo ogleda nesreče.

    • Avatar Leon
      Leon 07:26 06.maj 2024.

      To sodi v rubriko policija ima problem ali Policija prosi za pomoč.

    • Pepe007 07:48 06.maj 2024.

      To je zaslužek proračuna. Povsem enako kot DDV ali kaj podobnega. Te kazni plačajo ljudje, ki ne sledijo zakonodaji za nevednost. Ve se, kaj moraš reči zdravstvenemu osebju, ko prideš po pomoč. Če greš ven z napačno zgodbo, pač plačaš ...prikaži več vzgojno kazen za nepismene, ker si tudi v bolnišnici naredil več dela, ker morajo poškodbo prijaviti policiji.

  • Luksi 08:04 06.maj 2024.

    Večje neumnosti pa še nisem slišal, namesto, da bi se palicija ukvarjala z zagotavljanjem varnosti išče načine kako oglobiti ničesar krive državljane... katastrofa

  • Avatar Suli
    Suli 10:33 06.maj 2024.

    Neprilagojena vožnje razmeram na cesti??? To se lahko interpretira tudi kot zlorabo uradne osebe pri izdaji kazni. Prvo mora organ na licu mesta ugotoviti in dokazati, da za nesrečo ni kriv morda upravljalec vozišča ali tretja oseba. Zakon je tako ...prikaži večo napisan, da se ga lahko interpretira na različne načine. Vse je odvisno od uradne osebe ali zna pravilno oceniti razmere ali dela to kot robot.🤔

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 10:24 06.maj 2024.

    Ne verjamem,lani novembra,sem si pri padcu s kolesa zlomil zapestje in šel na urgenco kjer sem dobil gips,5. let nazaj sem si ob padcu zlomil 6. rebro,pa v nobenem primeru iz urgence niso klicali policije,tako da...!!!

  • T_rex 11:17 06.maj 2024.

    Cajti se itak [zlo hitr] spreminjajo & mi z njimi ... pocas oz. kr hitr bo gratou tko k u ZDA d bo treba za vsak drekc_pekc treba advetnika k socjalizma & demo(s)kracije vec ni a`ne'de g. Zoki 🤦🏻‍♂️

  • dare326 18:43 06.maj 2024.

    Ne verjamem.

  • Avatar lopov
    lopov 13:25 06.maj 2024.

    Zanimivo še to če napihaš plačaš 1200€ kazni, če greš peš po pločniku on napihaš 1200€ kazni to pomeni da iz gostilnr ne smeš ker na parkingu pred gostilno te oglobilijo... 1200€ kazni peljati z kolesom se ne smeš peš ...prikaži večeš ne smeš iti tako da ti tam šotor postavijo da prespiš noč... zapil si 20€ kazen pa 1200€..... nelogično kaznovanje...

    • Idioti 14:07 06.maj 2024.

      Pravilno , kajti lahko si tako pijan , da te lahko zanese s pločnika na na cestišče in tako ogrožaš druge udeležence v prometu . Avto se te želi izogniti in vseka v tistega nasproti . Ti kaj ni jasno ?

  • atamama 21:34 06.maj 2024.

    ''Neprilagojena hitrost'' to je pojem, ki je povzročil dokaj velike stroške proračunu glede na to, da uradna oseba ni ugotovila vseh dejstev na kraju dogodka prometne nesreče. Res je dober GSM aparat pomagal, da je prikazal na cesti madež olja, ...prikaži več ki je v kombinaciji z vodo (začelo deževati) naredil drsalnico. Policista sta brez upoštevanja pripomb izdala plačilni nalog, Po parih letih sta še izjavila, da se ne spomnita in da se jima je mudilo. Je pa res, pojem raztegljiv pomen in skrivalnica .....

  • Idioti 14:00 06.maj 2024.

    Ne mešajte dreka z pametovanji. Padel si s kolesom - nisi prilagodil hitrosti razmeram na cesti - IN ZDRAVO ! Bodite srečni , da je kazen samo 40 €. En pametnjakovič bi želele še ogled kraja nesreče . Kaj a ...prikaži več bi rad še 400 € plačal za ogled in presojo ? Kje piše da morate na urgenci povedati da ste padli s kolesom . Padli ste ko ste se spotaknili pri hoji navzdol . In pazite , tisti , ki bo potreboval lokalno ali polno narkozo -zlom, šivanje- bo ob ponovnem vprašanju med opercijo povedal resnico

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.