Magazin /magazin/vip
111 ogledov

Astrologinja napoveduje zakonske težave

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 10:22 10.januar 2012.

    Žurnalovci dajte se že zresnit. Če že pišete po naročilu levice, se vsaj ne blamirate z takšnimi bedarijami, kot je posluževanje astrologinj. A boste šli naslednjič po zgodbo kakšni čaravnici ?

  • Darko 10:30 10.januar 2012.

    HA HA HA poden od podna dragi žurnalovci.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:05 10.januar 2012.

    kakšen poden,sej pol Slovenije kliče oz.pošilja sporočila z vprašanji na št,3883 in verjame,kar une čebelarke povedo!Drugač pa jest tej vedeževalki čist verjamem,kajti z njo ali brez njene napovedi,je gospa Jajčkova ugotovila,da je dedec nor in ga je treba dat ...prikaži več na čevelj.Črtomira pa oblečt v najlepšo črotmirko,ki ma tri navpične črte!

  • alinka 12:18 10.januar 2012.

    Zdaj ste pa res dokazali, kar sem že dolgo opažala. Namreč da ste najbolj levi medij v Sloveniji. Dajte se zresnit no, in začet pisat objektivne članke, ker če gremo pogledat zgodovino političnih in tudi ne političnih člankov na žurnalu ...prikaži več lahko vsak butec od daleč vidi da samo pljuvate po sds-u oz Janši, ko pa je članek o levih strankah in njihovih liderjih pa vse lepo in prav. Ne znate skriti! Jaz vas ne kliknem nikoli več, pa veliko ljudi ki jih poznam tudi ne!

  • HiTech3 12:19 10.januar 2012.

    Heh Žurnal no, a ste res tako zelo DESPERATE? Mi je žal da sem prebral ta članek, ker imam občutek, da sam zaradi tega izgubil ene par IQ točk. Ej, sam nižje se pa res ne da, res ne ... ?!

  • tralala 12:21 10.januar 2012.

    seveda so problemi, katera normalna ženska pa bi imela hujskača, lažnjivca in izredno negativno osebnost za moža?

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:27 10.januar 2012.

    Jest bi še kozlal po Janši,samo pol bi moral pa skoz bit zadet,da bi lahko pljušknil!!

  • reddevil 12:56 10.januar 2012.

    Ej slovenčiči, a ste v stanju prebrat članek v celoti, pa boste vidl, da je povzet po neki tračarski reviji! Sicer pa ni ta "vedeževalka" ugotovila nič novega, s tem, da bi se moškem osebku iz članka dalo napisat še ...prikaži več veliko stvari, ne glede na to v kateri hiši je.

  • tralala 14:00 10.januar 2012.

    Niso vsi tako upogljivi kot gologlavčevi novinarčki, ki jim Gologlavc pošlje besedilo.

  • matrix 18:31 10.januar 2012.

    reddevil /Ej slovenčiči, a ste v stanju prebrat članek v celoti, pa boste vidl, da je povzet po neki tračarski reviji! Sicer pa ni ta "vedeževalka" ugotovila nič novega, s tem, da bi se moškem osebku iz članka dalo ...prikaži več napisat še veliko stvari, ne glede na to v kateri hiši je.reddvil- v prostem prevodu ,rdeči hudič, ali pa zgolj še en naiven bedak

  • jaki 18:38 11.januar 2012.

    cccc,vedno bolj si bebav. A ga dost pohaš?

  • mrki 11:34 10.januar 2012.

    meni zvezde pravijo, da na Žurnalu 24 perete denar !

  • brozica 22:52 10.januar 2012.

    Da vas ni sram!!! Kako si sploh drznete napovedovati in spraševati nekaj tako osebnega brez dovoljenja te osebe ??!! Popolnoma neetično in celo žaljivo za vse astrologe. In še povsem mimo napoved... Jaz napovedujem poslovno stabilnost in sveže veselje v ...prikaži več v zakonu, nove zaveznike v politiki in presenečeno zadovoljstvo in dosežen željen uspeh. Priporočam popolno zbranost na političnem srečanju v sredo . Čestitke za odločitev in zmago. srečno število je 32. Priporočam izogib prepirom, ki vodijo v zdrahe. Pazlijovst na levi strani ne bo odveč :) :)))

  • punca05 09:15 11.januar 2012.

    pa ti res gre na bruhanje, ko beres strani od Žurnala.....tolk ste levi, kot 24 kur. Očitno je drhal že skoraj po vseh medijih naseljena

  • opaz 11:34 11.januar 2012.

    Temu se reče pa OGABEX 24. Moja astrologinja je pa napovedala, da ima Novković v 5 hiši hude težave. In to naj bi bilo novinarstvo al kwa? Aja pa še to mi je rekla da ma v deseti hiši vukojebino težko.

  • matrix 18:38 10.januar 2012.

    to vemo brez zvezdogledov

  • matrix 18:35 10.januar 2012.

    kaj in kako ali kakšno kreaturo je ali bo našla tra la la poglejmo v zvezde,........................megla.

  • zmagof 11:30 10.januar 2012.

    sicer mi JJ ni simpatičen, ampak tale članek je pa podenj od rumenega tiska.vprašanje je (kot se vidi da je tudi naročen, da nekoga kompromitiraš)ali tale astrologinja nima pojma o pojmu (ker vladar prve v deveti, ki je ...prikaži več v konjunkciji z merkurjem, pomeni še kej mnogo drugega, kot pa samo tale bullshit, ki ste ga navedli)ali pa je stvar DEBELO NAROČENA

  • krtmen1 12:47 10.januar 2012.

    "Ali ima Janša veliko imetje? Odgovor je: da, ima imetje, in to daleč proč od tod! Kako se to vidi? Vladar njegove prve hiše je Pluton, ki je postavljen v deveto hišo, to pa je tujina. Hahaha, pa ...prikaži več vi niste normalni. Že bruham....

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:29 10.januar 2012.

    Tut tvoj IQ ni baš nekaj v višini Triglava,če si bral ta članek.Že po naslovu bi moral videt,da je trač,ki pa ga ti s tako visokim IQ nisi opazil?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.