Slovenija
14 ogledov

Ne -13, sindikati pristanejo le na -3

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brezdom 18:59 10.april 2012.

    zaposlen sem v gospodarstvu ki 90 % izvozi.regresa nisem dobil ze 3 leta saj pravijo da ni denarja.za te javne sluzbe,ki jih financirajo iz moje place me cisto en k.briga.ce jaz crkujem naj pa se oni ki delam za njih.in ...prikaži več to ni fausija ker so v javnih sluzbah je le dejstvo,a je moja familija manj vredna od familije te ki si jo greje celo zimo z kaloriferjem in dobi lepooo placo,jaz pa ze 10 let 650 eur.gnoji pokvarjeni od ljudi in od vlade..in vseh njenih javvvvnih služb...

  • brezdom 19:57 10.april 2012.

    je privat firma z cc 100 zaposlenimi ampak ce jim vlada oz.njihovi podrepniki dajo potuho z zakoni in z uredbami oni delajo prav saj so po črki zakona,vlada pa jim da potuho zato ker v nasprotnem pa delodajalec rece vladi ...prikaži veči ,potem pa bom vam dal 100 ljudi na borzo pa bom zaprl firmo...pa borza rece samo to ne,delaj kar hoces....je pa dejstvo da smo sami krivi ke smo slovenceljni,nauceni da nas izkoriscajo.in ce delodajalec vidi da nas vlada oz.njene sluzbe izkorisčajo,zakaj tudi nebi on če mu slovenski zakon in sodstvo to dopuščata....

  • graff 14:18 11.april 2012.

    Lažeš kot si dolg in širok. Pokaži uspešno gospodarstvo , ki je poleg vsega še izvozno pa delavci ne dobijo regresa. Naj ti pomagam???Začnem s prvo črko abecede, to je "A" = ACRONI (SIJ) Jesenice, povprašaj koliko regresa so ...prikaži več dobili lani, višina za letos še ni objavljena.Ne laži, ker ti nihče ne verjame, a tam kjer delaš ti, je zagotovo ,,izguba,,!

  • albert 20:00 10.april 2012.

    @ brezdom popolnoma prav imaš minuse si pa dobil od tistih,ki si rit grejejo z kaloriferjem!

  • graff 14:20 11.april 2012.

    pojdi po regres k:http://www.zurnal24.si/crnigojev-mercedes-je-na-pokopaliscu-hranil-sodni-izvrsitelj-clanek-153688

  • strk 19:46 10.april 2012.

    @brezdom: gospodarstvo, izvoz, očitno že več let uspešno podjetje,... za regres zaposlenih pa ni denarja,... ali si vodstvo izplača regres oz. dobiček, dividende, nagrade, spodbude, povračila xyz stroškov? Ali si ne izplačajo vsega malo preveč? Denarja privarčevanega s stiskanjem zdravnikov, ...prikaži več učiteljev in podobnih žal nikoli ne boš videl na svojem računu. Bi pa lahko videl tistega, ki ga zaslužiš, pa ti ga nočejo dati.

  • izRODEk 19:28 10.april 2012.

    Je vlada že pojasnila, zakaj ne bi obdavčili premičnin RKC-ja? Ni? Ne gre?Govna smrdljiva!NE janšizmu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.