Slovenija
9 ogledov

Stanovnik nad zaveznike

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • DUSANJ2000 10:13 11.januar 2012.

    Ti upokojeni politiki in partizani bi morali biti v nekem društvu upokojencev ali pa vsaj v stranki Desus, ne pa, da še vedno nergajo v politiki. Če se gremo neko novo politiko za Slovenijo, naj jo vodijo tudi novi obrazi ...prikaži več - brez sence preteklosti.

  • Žurnalček 12:35 11.januar 2012.

    S teboj se popolnoma strinjam in predlagam Ljudmilo Novak. Ta je tako dobra, prijazna, poštena in kar je najvažnejše SVOBODOMISELNA . Če se bi hecu..hi..hi .hi !

  • Tupamaros 14:56 17.januar 2012.

    Žurnalček, ti se kar hecaj, Da ne guzneš od smeha. Moralno etične norme in poštenost, kar Novakoma ima drugih šest pa ne, so za tebe španska vas ali znanstvena fantastika.

  • mrki 13:47 10.januar 2012.

    Za Američane pa zdaj navijajo na desni, torej tam, kjer naj bi bili bližje domobranski strani.-----------------še ena cvetka vrlih slovenskih pisunčkov ! Ali to pomeni da je francoska , nemška in angleška desnica na strani bivših nacistov in ...prikaži več fašitov !? - butale od novinarstva

  • Žurnalček 23:24 10.januar 2012.

    Kot veste sem jaz že na dan volitev napadel CIO in njeno delovanje v SLO. Če sem jaz opazil njeno rovarjenje, zakaj tega ne bi opazil tudi g. Stanovnik in še kdo. Popolnoma pravilno jih je nadrl , čist zadost ...prikaži več , da bodo dal gmah , če so pametni z Ambasadorjem vred na čelu ! Res da smo zavezniki, vendar morajo Yenkiji razumeti , da so bili zaveznijki tudi njihovi sosedje v ulici in da lahko vse skupaj ispade za njih same zelo neugodno, ker se ne bomo pustil hebat bedakom , ki ne vedo kje se nahajajo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.