Zdravje /zdravje/aktualno
17533 ogledov

239 znanstvenikov opozarja WHO: "Novi koronavirus je v zraku"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar drecos
    drecos 18:37 06.julij 2020.

    https://hudo.com/si/2020/05/14/slovenski-zdravnik-o-koronavirusu-kdo-si-jemlje-pravico-zavajati-ljudi-in-se-igrati-z-nasim-zdravjem-medicina-ni-statistika-ljudje-pa-ne-stevilke/?fbclid=IwAR3nClR2ZlVXkXkB3u6kJVKW81SJgOLjSmrz_t1wTwBhpiOOBzyCdxA-ohk

    • MihaPu 18:59 06.julij 2020.

      Takšni v tej tvoji povezavi so utišani in ne pridejo do medijskega prostora. Zaustavljajo jih strički v ozadju/politiki/multikorporacije/farmacevtska industrija/koruptivni doktorčki ni da ni, vsi skupaj diskriminirajo takšne, ki govorijo resnico, po medijih pa se širi le neresnica in statistični absurd, nelogičnost.

  • Covid_1984 19:38 06.julij 2020.

    sem res pameten virus, kaj si čem :D dragi moji beli bogeci, upam, da pride dan, ko vas bo ljudstvo ročno odstranilo iz vaših lukenj in vas cepilo z vašimi zvarki

  • Avatar right
    right 20:12 06.julij 2020.

    ne vam kaj tista golazen na WHO sploh tam pocne skupaj s tistim zabitim arabcem mafijozom na čelu. upam da vse drzave odpovejo njeno financiranje

    • Covid_1984 21:26 06.julij 2020.

      to bi bil super začetek. po tem bi tudi jaz kar naenrkat postal nepomemben

  • Tatjana Ha 00:17 07.julij 2020.

    https://www.youtube.com/watch?v=i0kAgwHmw94

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 05:44 07.julij 2020.

    Vsa ta propaganda s tem govnovidom-19 me spominja na nekaj iz bivše juge: "Drugovi i drugarice, biću kratak. Situacija je složena. Vanjski i unutrašnji neprijatelj vreba na svakom koraku".

  • sam1 20:33 06.julij 2020.

    Hvala bogu,da so Počivalšek in druščina v Slovenijo pripeljali na milijone zaščitnih mask in super ventilatorjev,zato pri nas ni panike.....

  • Avatar Soffistessa
    Soffistessa 00:54 07.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- H︆︆︆︆o︆︆s︆︆s︆︆︆︆et︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.