Bil bi že čas, da stare botoksne in plastične obraze zamenja kak "naravni".
to bo pa zelo težko......
Evo si me prehitel,bi pa bilo že čas,ker tudi polente vsak dan se naveličaš
Očitno se marsikaj dogaja v zakulisju komercialne Poptv..Tako radi pa kritizirajo druge. Ćas bi bil, da se jih ukine saj njihove informativne oddaje ne dosegajo minimalnih standardov..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bil bi že čas, da stare botoksne in plastične obraze zamenja kak "naravni".
to bo pa zelo težko......
Evo si me prehitel,bi pa bilo že čas,ker tudi polente vsak dan se naveličaš
Očitno se marsikaj dogaja v zakulisju komercialne Poptv..Tako radi pa kritizirajo druge. Ćas bi bil, da se jih ukine saj njihove informativne oddaje ne dosegajo minimalnih standardov..