Svet
82831 ogledov

30-letnik umrl po rutinskem posegu

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 20:40 29.oktober 2022.

    Ojoj, pred dnevi so priznali, da so cca. otrok namesto s cepivom BCG cepili z fiziološko raztopino.. Pri nas pa, umre letno 500 ljudi zaradi zdravniških napak in nikoli nihče za nič ne odgovarja..’

    • Ender3 20:42 29.oktober 2022.

      Opravičilo ! 600 otrok mi je izpadlo v komentarju.

    • Slavko Krizman 21:01 29.oktober 2022.

      toliko o tem, da nihče ne odgovarja :https://www.24ur.com/novice/slovenija/odvetnica-druzine-prejela-odskodnino-postojnska-porodnisnica-naj-bi-vlozila-zahtevek-za-revizijo.html

    • Ender3 23:41 29.oktober 2022.

      S.Krizman odškodninska odgovornost delovne organizacije ali ustakove za napake gre v breme zavarovalnice, kazenska, moralna in strokovna pa posameznika. Prvo se izplača iz namenske premije, druga odgovornost bremeni kršitelja osebno. Moj apel v komentarju se je nanašal na osebno odgovornost. ...prikaži več. Zgovoren primer je, smrt mlade Katje. Javnosti so bila podana zgolj opravičala za neljubo strokovno napako..Epilog po enem mesecu preizkave, samih sebe.

  • francek 05:37 30.oktober 2022.

    Tudi pri sodelavcu-bivšem je pri kolonoskopiji prišlo do manjše napake in je umrl, izvid pa je dobil negativen. Med posegom je pojamral zdravniku, da ga boli ta pa mu je odvrnil, da naj potrpi ...

  • Matjaz Kampic 00:40 30.oktober 2022.

    S temi kolonoskopijami se pretirava. Sam komerciala, hitro zaslužen denar in muka za pacienta, ki mu nič ni. Tiski, ki pa rabijo poseg pa čakajo, čakajo, čakajo, dokler zemlja ven ne potegne.

  • rd2dmk2 07:20 30.oktober 2022.

    imeli smo manjšo napako.. a si morate zamislit cinizma ! manjšo napako. kaj je potem težka napaka, smrt pol mesta ?, namesto infuzije dajat zrak ? in tile pregledi kot so svit in podobno. že pred leti semomenil , pa ...prikaži več tudi tu so bili članki, da je to brez veze. zapravlja se denar za neumestne preglede, za dejanske težave pa potem ni denarja inpacinti z rakom čakajo. to so ugotovili tudi v angliji, kjer so naredili lep dokumentarec. isto skor kot cepjenje, zapraviš denar za brez veze.

  • mph2 09:56 30.oktober 2022.

    Ja, ni ravno rutinski pregled in ne greš delat, če ni potrebno, poznam pa jih več, ki so živi samo zato, ker so šli, tudi en dober prijatelj. Je na koncu le cedil pregovarjanju žene in še za dlako pravočasno ...prikaži več odstranili tumor, ki še ni metastaziral. Sicer pri SVIT-u so najprej na vrsti samo preiskave na kri v blatu, ne takoj kolonoskopija. Malo mi je sumljivo pri članku, da nihče ne gre delat preventivnega tovrstnega pregleda zdravi osebi, če morda ni družinsko obremenjena s črevesnimi raki.

  • Janez 07:51 30.oktober 2022.

    Nesposobni zdravniki in zanič zdravstvo. Tudi sam sem mnenja, da se s kolonoskopijami kot rednimi pregledi pretirava. Mene so silili, našli pa nič!!

    • simon0 17:50 30.oktober 2022.

      Bodi srečen, da so te silili in, da niso nic nasli

  • simon0 17:48 30.oktober 2022.

    Sprašujem se tako mimogrede, kaj je delal sploh na kolonoskopiji, če je bil zdrav?

  • bobubob 09:44 04.november 2022.

    V bolnicah se dogaja marsikaj, česar nepoučeni in v zdravstvo verujoči plebs v današnjem času in ob današnjem stanju tehnike ne bi pričakoval. Kot vedno je problem - človek oz. zdravnik, manj 'nižje osebje' ki premnogokrat gasi požare, nastale zaradi ...prikaži veči pišmeuharskega in vzvišenega odnosa zdravnika do 'manjvrednih' bolnikov. Na to nakazuje članek pa tudi odnos 'stroke' do znanosti in zdrave pameti med zadnjim 'bojem z virusom' . Komentiram iz osebnih izkušenj, PREŽIVETIH kar tule, v Sloveniji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.