Svet
60 ogledov

70 let od napada na Pearl Harbor

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jaki 17:03 08.december 2011.

    debil prfuknen ! a so jih kitajci tud izzival, da so med zasedbo mandžurije pobili več kot milijon ljudi? bebec...

  • Zlatko Nemec 00:23 09.december 2011.

    poslušaj, te stvari so pisale ravno na novicah na internetu pred kakim letom. jaz spremljam vse , kar se dogaja in tut zanimam se nekaj malega za zgodovino, zato sem to prebral. če pa ti ne poznaš zgodovine, oziroma na ...prikaži več internetu ne znaš brati, kupi očala, da boš to lahko. bolje bo, kot žaljenje mene in mojih komentarjev, kar mi sicer itak dol visi....lep dan še naprej jaki

  • Zlatko Nemec 10:44 08.december 2011.

    zda so se na vsak način hotele zaradi naložb udeležiti vojne, kar počnejo že več kot sto let. zato so japonsko tako dolgo izzivali, da so jih vendarle napadli, s čimer je zda dosegla svoje cilje. 2400 ljudi pa je ...prikaži več za zda pač bil davek, številke, kar so ljudje v zda vedno bili. nekdo pač je moral umreti, da so lahko ostali dosegali cilje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.