Slovenija
5336 ogledov

Šarec: To je popoln nesporazum

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 16:55 03.julij 2018.

    Kar naenkrat nesporazum?Ko boš zajebal Slovenijo NESPORAZUM.Blablabla..nisi dorasto nalogi,to je fakt.Skratka boberi se z igrišča pa pejt žoge pobirat.

  • matermila 15:28 03.julij 2018.

    Kahli si je izmislil nov resor,ki bi mu omogočil lepo življenje nadaljna štiri leta.Bil bi minister ,kjer ne more nič več zavoziti.Pravi fakin tale umetnik preživetja.Le kdaj ga bo kdo sunil v tazadnjo?

  • Avatar praufo
    praufo 16:49 03.julij 2018.

    golobović al kaj je že tale zraven, a ni bil ta model prej v smc ... phhh ... to so mojstri ki se spoznajo na dnevne liste janez novaka ... zakaj ne ustanovijo eno listo, da ne bo treba zastavc ...prikaži več pa plakov menjat, enostavno "lista janeza novaka- LJN", pa bo vse jasno

  • asmas1965 17:54 03.julij 2018.

    in kdo ga je volil.....Od kje mu glasovi,čedalje bolj mi je jasno da so volitve ena navadna farsa,Ob tem res ne razumem kako se lahko za hrbtom volilcev pogovarja o nekih zaupnih "osnutkih". on naj si te "zaupne papirje"nekam vtakne.Ko ...prikaži večKo sem služil JLA sem večkrat naletel na zapisano "strogo zaupno"OK to je vojska ne pa neka demokratična dežela.Odfukej Šarec k serpetinšku.škoda slovencev,ki so ti nasedli.no enkrat jih bo srečala pamet

  • miki1234 17:58 03.julij 2018.

    Jed se sodi takrat, ko je na mizi --- ko jo probaš je že prepozno, ker boš plačal račun budalo jedno.

  • Avatar čavez
    čavez 15:28 03.julij 2018.

    Zmazek levičarski.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:42 03.julij 2018.

    pejt rajš nazaj v osnovno šolo, butara neumna

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.