Slovenija /slovenija/crna-kronika
43769 ogledov

Še en udarec za mamo jeseniške deklice

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 17:55 09.november 2017.

    Živo zakopat.... prasico morilsko.

  • perhan63 20:06 09.november 2017.

    na vislice

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 23:01 09.november 2017.

    Škoda štrika - še bolj škoda aresta. Za 2. tir jarke kopat.

  • Tine123 21:36 09.november 2017.

    Na sliki se točno v glavo vidi, da je gnoj BOLAN.

  • Ledena 19:58 09.november 2017.

    Ta iztrebek je treba z njeno glavo udarjat ob radiator in glavo nabijat v rob omare.Pustit jo med psi,med iztrebki,jo izstradat in ji potisnit balon v analno odprtino.Kot sta onadva pocela tamali revici.Da bosanska golazen obcuti to bolecino.Kaj pa ji ...prikaži več manjka v cuzi.Nic.Dela nic,rejena je ko krmaca,mi pa placujemo za njo.Za njo

    • Majazmaja 10:49 10.november 2017.

      A bi bila ti sposobna prijeti njeno glavo in ''udarjat ob radiator in glavo nabijat v rob omare'' in ji lastnoročno ''potisnit balon v analno odprtino''? Resno sprašujem, ker je to, kar si napisala, naravnost psihopatsko in te NE razlikuje od nje.

    • Ledena 11:35 10.november 2017.

      Ja.Z najvecjim uzitkom.Glede psihopata pa to.. naj doloci stroka.Brez skrbi,da se razlikujem od nje.RAZLOG je drugacen,sasavo.

    • Majazmaja 14:06 10.november 2017.

      Ledena: verjemi, da imam precej formalnega znanja s področja psihologije. Tako brutalno mučenje 'z največjim užitkom', kot si ga opisala, kaže na hudo deviacijo. Priporočam, da si najdeš pomoč, ker se lahko zgodi, da bo nekoč 'prtljaga' pretežka, z njo ...prikaži več se ne boš mogla dobro soočiti in potem bo dovolj en mali triger, da narediš celo dramo. Vseeno verjamem, da se v realnih okoliščinah, ko bi te človek postavil pred npr. tole žensko, ne bi odločila za tako brutalno mučenje. Upam, da se ne motim.

    • Ledena 15:26 10.november 2017.

      Ej,get a life.Niti se mi ni dalo brat tvojega romana.Nic mi vec prosim pisat,karkoli je ze,ker si mi vsiljiva .Vsak napise SVOJE mnenje .

    • Lavdan 15:31 10.november 2017.

      Žalostno je, da mora potem država takle izmeček živeti naslednjih 20 let. Morali bi ji dati vsaj možnost, da se obesi po svoji želji. Država bi imela samo strošek 2 m štrika.

    • Ledena 15:33 10.november 2017.

      Lavdan,vsa cast.Dobro razmisljas. Iskreno,drugega njenega posta nisem niti prebrala.

  • Majazmaja 10:51 10.november 2017.

    Ne vem, zakaj toliko časa traja odvzem roditeljskih pravic! A ni jasno, da če je pustila ubiti enega otroka, je v nevarnosti tudi ta? 200 že ocenjenih parov čaka na posvojitev!

  • Plavi-mil 14:59 10.november 2017.

    Kakšen udarec neki? ta človeška zver v ženski podobi ne sme niti blizu otroku, kaj šele, da dobi roditeljske pravice.

  • Avatar Džoser
    Džoser 16:35 10.november 2017.

    Žalostno,da se tu v komentarje spušča eden kvazi psihiater-psihiatrinja,ki o vsem ve ravno toliko kot jaz navaden knap. Tudi jaz bi ji z veseljem v rit porinil marelo in jo odprl! Drugega si ne zasluži z mučitelji otrok brez milosti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.