Slovenija
36850 ogledov

Če dimnikarska služba pri vas še ni izvedla pregleda, vas lahko oglobijo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 14:44 30.december 2017.

    Naj me nekdo razsvetli,prosim.Imam kurilno napravo na olje,ker pa zaradi pomanjkanja denarja ogrevam samo dva bivalna prostora in to na elektriko,ali sem tudi dolžen dati dimnikarju 40€ za minuto dela(da posveti z baterijo v dimnik)?,saj drugega dela pri meni nima.

    • matermila 14:50 30.december 2017.

      To je samo en primer,ko hoče država neupravičeno do denarja.Če imaš peč,boš plačal in pika.

    • dchello 17:39 30.december 2017.

      Kot vem, lahko rečeš, da naprave ne uporabljaš, vendar moraš odmontirati gorilec ali nekaj takega ...

    • stary1 20:10 30.december 2017.

      raufenkirarja lahko spustiš v hišo samo ob prisotnosti policaja,,,Kaj pa če ti raufenkirer kaj ukrade -zato mora policaj biti zraven

  • Avatar Leon
    Leon 15:55 30.december 2017.

    Vsak ima pravico,da zavaruje svojo posest pred raznimi prevaranti ! Brez policije ne dovolim vstopa .

    • tomaz 11:25 31.december 2017.

      Leon poglej, predvsem v našem lastnem interesu je, da imamo kurilne naprave varne in pravilno vzdrževane, edini ustrezni strokovnjak je pa dimnikar, Ker imamo možnost izbire dimnikarja, si pač izbere takega. ki mu zaupa. Sam sem z novim zadovoljen in ...prikaži večljen in rade volje mu plačam stroške dela, predvsem zaradi lastne varnosti.

    • Avatar Leon
      Leon 14:04 02.januar 2018.

      Tomaž .........Vse dobro v Novem letu 2018 ........se strinjam s teboj glede varnosti ,vendar prav naivnost Slovencev, da spoštujemo zakonodajo izkoristijo PREVARANTI . Tako je bilo mišljeno .

  • Avatar praufo
    praufo 14:42 30.december 2017.

    "Do 31. decembra imate čas, da dimnikarska služba pri vas izvede pregled." ... Upam, da ima novinar, avtor članka vsaj osnovno šolo, še enkrat naj prebere prvi stavek in naj razmisli, kaj ta stavek pove.

    • matermila 14:45 30.december 2017.

      Da imamo čas še samo danes popoldne.Zblojenci

    • perhan63 14:56 30.december 2017.

      tle so sam kvazi pisuni...ki se skrivajo za izmišljenimi inicijalkami..

    • Avatar praufo
      praufo 14:58 30.december 2017.

      a to ti meni, mojster matermila? imamo čas za pregled? koga ali česa? če gre za dimnik, naj ga pregleda, če ga slučajno dvakrat v letu ko ga čisti, ni dobro pregledal ... jao kam smo padli?

    • Avatar praufo
      praufo 14:59 30.december 2017.

      lahko se pa potrudim, pa ga lastnoročno požokam v raufnk, da ga bo dobro pregledal ... mater jim

  • k0libri 19:28 30.december 2017.

    Pri meni še niso bili, nisem izbral nobenega, pa že 5 let kurimo. Dimnik pa je čist. naj oglobijo, boli me kita

  • tomaz 10:35 31.december 2017.

    Odkar imamo možnost izbire dimnikarja, je čisto drugače.Sam ga pokličem dvakrat letno pred in po kurilni sezoni. Pride tako kot sva dogovorjena, v nulo očisti in vse tudi očisti in posesa in rade volje mu plačam tistih nekaj 10 EUR.

  • stary1 20:04 30.december 2017.

    mati je imela dva sina eden je bil pameten drugi pa je bil šef raufenkirerjev

  • Vesna Dolšak 19:58 30.december 2017.

    Eno samo kasiranje brezvezno.

  • Avatar vec
    vec 23:56 30.december 2017.

    Pa kaki klošarji ste to, jest dam pregledat peč in dimnik pred in po sezoni, ma stane nekje od 12 do 20 eur, imam spucano vse, ter bog ne daj da pride do česa, vse črno na belem da vzdržujem ...prikaži več zadevo, letos še zadnje leto kurim na biomaso, drugo leto po končani sezoni grem na plin, če pa bo bog dal, bom šel na KLIMO in to 365, ker se selimo v tople kraje, Orlando Florida, rabiš samo klimo, in Glock 36, to je fse.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.