Slovenija
5895 ogledov

Čemu vse so se odpovedali, da so kupili novega iPhona

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ledena 17:38 03.november 2017.

    Niti enega pozitivnega komentarja:fousija pa taka.V cem je problem:ce si nekdo nekaj zeli,naj si kupi.Pa tudi ce je s socialko,davkoplacevalski denar gre v vsakem primeru pogosto v napacne roke.Tudi sama si ga bom kupila.In kaj zdaj?A sem zaradi tega slab ...prikaži več clovek?Ne. Vas komentatorje hebe samo nevoscljivost,nic drugega.Dejstvo.

    • igorgeus 18:01 03.november 2017.

      Ne, samo zato nisi slab clovek, samo prioritete ocitno nimas poslihtane.

    • Ledena 18:16 03.november 2017.

      Nisem dolzna polagat racunov.Moje prioritete so poslihtane,nic skrbet.Me ne poznas,zato ne mores govoriti o mojih prioritetah.Ce si nekaj zelim,si kupim.Adijo.Ne me vec smesit s taksnimi idiotizmi .

    • Avatar mike1968
      mike1968 18:30 03.november 2017.

      Ledena, se popolnoma strinjam s tabo. Če si ga lahko privoščiš, si ga pač lahko. Tudi jaz ne vem zakaj taka fovšija.....

    • Ledena 18:39 03.november 2017.

      Hvala.Vsaj nekdo,ki razmislja razumno.

    • igorgeus 10:19 06.november 2017.

      Maš pošlihtane ja, materialne. Sicer pa ne vem zakaj čutiš potrebo, da na spletu pišeš o tem. Mene recimo prav nič to ne zanima. Prijatelji in znanci niso dovolj fauš, pa si je bilo treba še sem samozavest višat? Za ...prikaži več kak teden boš dobra, potem pa bo spet treba nekaj drugega najt.

    • Ledena 10:39 06.november 2017.

      Moja samozavest je cist kul,zato ne potrebujem telefona.Imam ga,ker sem si ga pac zelela.Zivim zase,ne za druge.Kaj pa tebe briga,kaksne dobrine imam poslihtane? Se tebi kupim telefon,da bos manj fous?Kaj sploh hoces in zakaj gnjavis?Nehaj pisarit,ker se mi ne da ...prikaži več ubadat s kretenizmi.

    • Ledena 10:46 06.november 2017.

      Pa ta tema je passé.A se vedno sanjas telefon in ker imas ti lajf v k ...,ne pomeni,da ga imamo tudi drugi.Obstajamo tudi taki,ki smo zadovoljni tako materialno,custveno,druzbeno,kakorkoli.Nismo vsi kot ti.Na sreco. Oziroma na tvojo nesreco.Cccc fousija.Pa tvoje pametovanje s ...prikaži več poslihtanimi prioritetami.Je vec kot ocitno,da ti marsikaj nimas poslihtano.Just shoot yourself .

  • TistoPravo 14:32 03.november 2017.

    Cena ni tukej bistvo odličitve...a mogoče se kdo sprašuje, koliko ga bo poroka stala? Preprosto je želja po nekem dogodku, po neki stvari večja, ko za kagarkoli bi lahko bilo koristi pri tej odločitvi...in mobilni trlefon nam je najmanj 1oliko ...prikaži več "blizu" v življenju, ko naš1 partner...torej dejansko neprecenljiva vrednost!!!!

    • Žirafa 17:14 03.november 2017.

      Če ti je telefon tako blizu kot partner, se moraš res zamisliti.

  • Tine123 18:29 03.november 2017.

    Tistega jurja in pol pa res ni ne vem kaj. Nehajte jamrati.

  • Avatar mike1968
    mike1968 18:29 03.november 2017.

    Kdor ga kupi si ga pač lahko privošči. Tako kot si lahko nekdo privošči Mercedesa za 100.000 EUR, nekdo pa le Fiata za 10.000 EUR.

  • maresem 14:26 03.november 2017.

    Samo idioti kupujejo take nesmiselne stvari.

  • igorgeus 17:58 03.november 2017.

    Ne dam toliko za telefon. Iz principa.

  • Žirafa 17:12 03.november 2017.

    Možganom.

  • Avatar Leon
    Leon 16:10 03.november 2017.

    Vprašajte naše poslance kdo jim je kupil te drage telefone ?

    • logistika 18:15 03.november 2017.

      Poslanci imajo take telefone? Daj link, dokaži in ne laži!

    • Avatar Leon
      Leon 09:41 04.november 2017.

      Povprašaj poslance najti pokažejo svoje telefone ! Jaz nisem poslanec .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.