Slovenija /slovenija/crna-kronika

Afera Fotopub: Dušan Smodej je v Franciji, prihod na sodišče naj mu plača sodišče

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Majazmaja 14:54 03.junij 2026.

    A ne morejo izdati tiralice ali kaj podobnega, da ga privedejo kot se take izmečke družbe privede - kot najbolj bednega kriminalca?!

    • atamama 16:16 03.junij 2026.

      Ali lahko razložiš kako da Janši niso vročili obtožnice na četrtek, ko je bil sedel v parlamentarni klopi? Veliko gnilega je v našem sodnem sistemu... Alo kot je dr.Bučar povedal...veste v demokraciji so in bodo eni bolj in eni manj ...prikaži več enaki pred zakonom.... In mi smo ponosni na našo demo(s)kracijo, kajne?

    • Ender3 23:26 03.junij 2026.

      Smodej je mali kriminalec, ki beži pred zakonom. Janša kot velik kriminalec, izdajalec in morilec v v posmeh pravosodju in vsem možnim zakonom sestavlja svojo /lastno/ že četrto vlado..

    • Puklastimiha 06:41 04.junij 2026.

      Ga bo pa ja vreckarca pripeljala, sedaj, ko ima ima casa na pretek.

  • sandi76 20:40 03.junij 2026.

    Očitno model zelo dobro pozna moč in sposobnost našega sodstva , da se lahko tako norčuje iz njega.

    • Ender3 23:17 03.junij 2026.

      Fotopub povezujejo z Levico na osnovi anonimnega prijave. Očitno scenarij iz SDS. Za to ne čudi, da Smodej izkušnje izmikanje pred sodiščem in tožilstvom črpa ravno od JJ.

    • Avatar Leon
      Leon 09:38 04.junij 2026.

      Očitno je Black Cube deloval dalj časa v Sloveniji .

    • bojan296 15:03 04.junij 2026.

      za v rubriko saj ni res pa je.. komedija od pravne države

  • Žvižgač 17:30 03.junij 2026.

    Čudno, da ni zahteval tudi dnevnice in še kaj za nategnit, magari sodnico, ki hitro sodi.

  • MarkoSkače 22:43 03.junij 2026.

    Govori se, da ga še vsaj mesec, dva ne bo na sodišče v Ljubljano, saj naj bi na relaciji Benetke - Pariz ravno dobro ulafal posel s svojo ritjo kot delovnim pripomočkom... Menda nujno rabi denar za bolj renomirano odvetniško ...prikaži več pisarno, kot si jo trenutno lahko privošči!?

    • Ender3 23:13 03.junij 2026.

      Lahko bi si omislil kakšno dražbo. Podobno kot je to storil JJ. Če ga v vsem želi posnemati.

  • labatina 15:00 03.junij 2026.

    Baje so levakinje zelo. Uživale v teh pasjih orgijah seveda privezane na radiator

    • maček 15:53 03.junij 2026.

      Baje so ga desnaki držali za lulčka.

    • argentinac 17:15 03.junij 2026.

      Levaki so mu ga pa pušili ko stare kuzle. Ker levaki ga vedno popušijo ko stare kuzle

    • maček 22:41 03.junij 2026.

      Desnaki so mu ga drkal..

    • Ender3 23:21 03.junij 2026.

      Sedaj cigomigo poroča direktno iz Argentine. Tam bojda ni levakov in komunistov so zgolj potomci nacistov in domobrancev..

  • 217a5b18b39e08d5dbc429aa46964ee59743a374 17:54 03.junij 2026.

    Ne bat, pod novo vlado bo interpol poskrbel da se bo pojavil pred sodnikom.

    • Dieta 23:03 03.junij 2026.

      SAMO BUMBAR LAHKO NAPIŠE TO BEDARIJO.... B.. POMENI, DA PIŠEŠ O NEČEM, KAR SE TI NITI NE SANJA, NE SAMO, DA SI BRCNIL V TEMO...

  • Dieta 15:52 04.junij 2026.

    kOPIRA jANŠO. SAMO, DA BO NA KONCU OBSOJEN, jANŠA PA JE DOSEGEL NEKAJ ZASTARANJ. NAMREČ, NI SPREJEMAL VABIL, ALI SPISOV V ZADEVAH. JANŠA DEMOKRAT, PO POŠTENOSTI NAMREČ.... HA,HA,HA

  • Nevica 12:12 04.junij 2026.

    Smodej pa za naše pravosodje ni nič begosumen in gotovo ni uničil nobenih dokumenotov? Imeli so ga v Ljubljani - sedaj je pa v Franciji. Odlično!!! So mu plačali povratno karto???

  • Dieta 15:25 03.junij 2026.

    Tale Smodej je izogibanje kopiral, zato je plagiator. Janša se izognil sprejemanju pošiljk, ker je " prijateljeval" z odvetnico Zidarjevo, ki ga je uspešno učila...

  • atamama 16:20 03.junij 2026.

    Me pa zanima kako se bo na koncu izkazalo.... Pri profesorju iz AGRFT se je izkazalo, da je morala lezbijka igrati vlogo za oceno, ki ji ni ''pasala''. In rezultat, ko so bile pozitivne ocene pod streho prijava ''nadlegovanja''. Fej ...prikaži več in fuj tak način dela... Kaj bodo pa ''punčke'' oziroma kot so se imenovale ''fukare'' se spomnile da je bilo narobe?

    • munja 17:59 03.junij 2026.

      ata ne bluzi, sploh ne veš, kaj bi rad povedal.

    • Ender3 23:11 03.junij 2026.

      munja, ko ima teževe z razumevanjem drugim očita nesposobnost izražanja.

  • Dieta 15:23 03.junij 2026.

    Spominja me na 2 stvari. - izogibanje je zelo močno, potreben bo sodni pripor - izogibanje je podobno kot Janševo, ki je bil uspešnejši, saj je bil v SLO pa niso vročili

    • Avatar Leon
      Leon 09:34 04.junij 2026.

      Napiši enostavno - krivosodje !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.