Ali lahko razložiš kako da Janši niso vročili obtožnice na četrtek, ko je bil sedel v parlamentarni klopi? Veliko gnilega je v našem sodnem sistemu... Alo kot je dr.Bučar povedal...veste v demokraciji so in bodo eni bolj in eni manj… ...prikaži več enaki pred zakonom.... In mi smo ponosni na našo demo(s)kracijo, kajne?
Smodej je mali kriminalec, ki beži pred zakonom. Janša kot velik kriminalec, izdajalec in morilec v v posmeh pravosodju in vsem možnim zakonom sestavlja svojo /lastno/ že četrto vlado..
Fotopub povezujejo z Levico na osnovi anonimnega prijave. Očitno scenarij iz SDS. Za to ne čudi, da Smodej izkušnje izmikanje pred sodiščem in tožilstvom črpa ravno od JJ.
Govori se, da ga še vsaj mesec, dva ne bo na sodišče v Ljubljano, saj naj bi na relaciji Benetke - Pariz ravno dobro ulafal posel s svojo ritjo kot delovnim pripomočkom... Menda nujno rabi denar za bolj renomirano odvetniško… ...prikaži več pisarno, kot si jo trenutno lahko privošči!?
kOPIRA jANŠO. SAMO, DA BO NA KONCU OBSOJEN, jANŠA PA JE DOSEGEL NEKAJ ZASTARANJ. NAMREČ, NI SPREJEMAL VABIL, ALI SPISOV V ZADEVAH. JANŠA DEMOKRAT, PO POŠTENOSTI NAMREČ.... HA,HA,HA
Smodej pa za naše pravosodje ni nič begosumen in gotovo ni uničil nobenih dokumenotov? Imeli so ga v Ljubljani - sedaj je pa v Franciji. Odlično!!! So mu plačali povratno karto???
Tale Smodej je izogibanje kopiral, zato je plagiator. Janša se izognil sprejemanju pošiljk, ker je " prijateljeval" z odvetnico Zidarjevo, ki ga je uspešno učila...
Me pa zanima kako se bo na koncu izkazalo.... Pri profesorju iz AGRFT se je izkazalo, da je morala lezbijka igrati vlogo za oceno, ki ji ni ''pasala''. In rezultat, ko so bile pozitivne ocene pod streho prijava ''nadlegovanja''. Fej… ...prikaži več in fuj tak način dela... Kaj bodo pa ''punčke'' oziroma kot so se imenovale ''fukare'' se spomnile da je bilo narobe?
Spominja me na 2 stvari.
- izogibanje je zelo močno, potreben bo sodni pripor
- izogibanje je podobno kot Janševo, ki je bil uspešnejši, saj je bil v SLO pa niso vročili
A ne morejo izdati tiralice ali kaj podobnega, da ga privedejo kot se take izmečke družbe privede - kot najbolj bednega kriminalca?!
Ali lahko razložiš kako da Janši niso vročili obtožnice na četrtek, ko je bil sedel v parlamentarni klopi? Veliko gnilega je v našem sodnem sistemu... Alo kot je dr.Bučar povedal...veste v demokraciji so in bodo eni bolj in eni manj… ...prikaži več enaki pred zakonom.... In mi smo ponosni na našo demo(s)kracijo, kajne?
Smodej je mali kriminalec, ki beži pred zakonom. Janša kot velik kriminalec, izdajalec in morilec v v posmeh pravosodju in vsem možnim zakonom sestavlja svojo /lastno/ že četrto vlado..
Ga bo pa ja vreckarca pripeljala, sedaj, ko ima ima casa na pretek.
Očitno model zelo dobro pozna moč in sposobnost našega sodstva , da se lahko tako norčuje iz njega.
Fotopub povezujejo z Levico na osnovi anonimnega prijave. Očitno scenarij iz SDS. Za to ne čudi, da Smodej izkušnje izmikanje pred sodiščem in tožilstvom črpa ravno od JJ.
Očitno je Black Cube deloval dalj časa v Sloveniji .
za v rubriko saj ni res pa je.. komedija od pravne države
Čudno, da ni zahteval tudi dnevnice in še kaj za nategnit, magari sodnico, ki hitro sodi.
Govori se, da ga še vsaj mesec, dva ne bo na sodišče v Ljubljano, saj naj bi na relaciji Benetke - Pariz ravno dobro ulafal posel s svojo ritjo kot delovnim pripomočkom... Menda nujno rabi denar za bolj renomirano odvetniško… ...prikaži več pisarno, kot si jo trenutno lahko privošči!?
Lahko bi si omislil kakšno dražbo. Podobno kot je to storil JJ. Če ga v vsem želi posnemati.
Baje so levakinje zelo. Uživale v teh pasjih orgijah seveda privezane na radiator
Baje so ga desnaki držali za lulčka.
Levaki so mu ga pa pušili ko stare kuzle. Ker levaki ga vedno popušijo ko stare kuzle
Desnaki so mu ga drkal..
Sedaj cigomigo poroča direktno iz Argentine. Tam bojda ni levakov in komunistov so zgolj potomci nacistov in domobrancev..
Ne bat, pod novo vlado bo interpol poskrbel da se bo pojavil pred sodnikom.
SAMO BUMBAR LAHKO NAPIŠE TO BEDARIJO.... B.. POMENI, DA PIŠEŠ O NEČEM, KAR SE TI NITI NE SANJA, NE SAMO, DA SI BRCNIL V TEMO...
kOPIRA jANŠO. SAMO, DA BO NA KONCU OBSOJEN, jANŠA PA JE DOSEGEL NEKAJ ZASTARANJ. NAMREČ, NI SPREJEMAL VABIL, ALI SPISOV V ZADEVAH. JANŠA DEMOKRAT, PO POŠTENOSTI NAMREČ.... HA,HA,HA
Smodej pa za naše pravosodje ni nič begosumen in gotovo ni uničil nobenih dokumenotov? Imeli so ga v Ljubljani - sedaj je pa v Franciji. Odlično!!! So mu plačali povratno karto???
Tale Smodej je izogibanje kopiral, zato je plagiator. Janša se izognil sprejemanju pošiljk, ker je " prijateljeval" z odvetnico Zidarjevo, ki ga je uspešno učila...
Me pa zanima kako se bo na koncu izkazalo.... Pri profesorju iz AGRFT se je izkazalo, da je morala lezbijka igrati vlogo za oceno, ki ji ni ''pasala''. In rezultat, ko so bile pozitivne ocene pod streho prijava ''nadlegovanja''. Fej… ...prikaži več in fuj tak način dela... Kaj bodo pa ''punčke'' oziroma kot so se imenovale ''fukare'' se spomnile da je bilo narobe?
ata ne bluzi, sploh ne veš, kaj bi rad povedal.
munja, ko ima teževe z razumevanjem drugim očita nesposobnost izražanja.
Spominja me na 2 stvari. - izogibanje je zelo močno, potreben bo sodni pripor - izogibanje je podobno kot Janševo, ki je bil uspešnejši, saj je bil v SLO pa niso vročili
Napiši enostavno - krivosodje !