Slovenija /slovenija/crna-kronika
6821 ogledov

Gasilska afera: njihov predsednik naročil 150.000 voščilnic

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Facja 07:58 26.marec 2024.

    Slovenstvo: ukrasti vse, kar ni prišraufano. Zato jaz držim tipkovnico z eno roko, z drugo pa tipkam, da mi kdo ne ukrade...

  • rd2dmk2 09:48 26.marec 2024.

    še eno društvo, ki ima boga za predsednika. začelo se je pa z rdečim križem in nekoč slavnim predsednikom , tajnico in fikusom. če bi članstvo se vsaj malo poglobilo v delovanje klubov in društev, bi prišlo na dan tolk ...prikaži več dreka da nam zalije postojnsko in škovansko jamo do stropa. vi pa mislite da samo politiki kradejo. a ni hecno da je vsaj tričetrt slovenskih fuzbal klubov bankrotiralo, da drugih se tud ne omenja, skakalni klubi , kolk lumparij z žarometi in oh prsti me bolijo grem regrat nabirat

  • Idioti 12:17 26.marec 2024.

    Kaj ko bi napisali član katere stranke je bil in je , če je še ! nTo je bolj vžno , kot pa ukradeni fičenki !

    • Avatar Antikrist4
      Antikrist4 16:46 26.marec 2024.

      SĐS ali pa NSi. Druge možnosti ni!

    • Naklonsky 16:56 26.marec 2024.

      …ali SD, levakov ali kogarkoli, butl! Kaj ima to veze?

    • Avatar Antikrist4
      Antikrist4 17:59 26.marec 2024.

      Sem preveril. Tip je član stranke NSi, ki je najbližji satelit stranke SĐS. Sem točno vedel! Pa naj še kdo trdi, da katoliki niso lopovi!

    • Idioti 18:28 26.marec 2024.

      Anti @ Hvala za informacijo . Da ni mogoče tudi on na listi NSi za poslanca EU ?

  • Avatar Leon
    Leon 07:30 26.marec 2024.

    Kje ste bili 10 let ? Kdo nadzira finančno poslovanje gasilcev ?

    • kapibara1 08:00 26.marec 2024.

      KDO nadzira porabo finančnih podarjenih sredstev NVO_ jev ??

    • Avatar Leon
      Leon 08:26 26.marec 2024.

      Med zmagovalci za Podarjena sredstva nevladnim organizacijam so.... Zavod sv Stanislava in Waldorfska šola .....https://erar.si/etc/nevladne/#transakcije

    • Naklonsky 16:57 26.marec 2024.

      Pa kovačeva kobila za potovanja in nažiranje…

    • Avatar Leon
      Leon 17:56 26.marec 2024.

      V kakšne namene porablja denar Zavod sv. Stanislava ? Prirejanje domobranskih veselic ?

    • Naklonsky 16:40 27.marec 2024.

      To bilo super, dobra ideja!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:58 26.marec 2024.

    Zaradi našega gnilega in slabo delujočega pravosodnega sistema vsak, ki ima priliko, vzame kar se mu ponuja. Tudi, če ga dobijo s prstom v marmeladi, se ne bo zgodilo noč drastičnega. Mogoče malo javnega linča, ki hitro potihne in kakšna ...prikaži več pogojna kazen. Torej, zakaj ne?!

  • Naklonsky 16:53 26.marec 2024.

    No, ja… zato sem se po poplavah, ker sem tudi sam daroval zaobljubil, da nikoli - zares nikoli - ne bom daroval ali kupil kakršnegakoli izdelka ki ima ali bi imel karkoli opraviti z darovanjem! Hvala lepa! Darujem samo tistim, ...prikaži več ki jih ali jih bom osebno spoznal!

  • munja 17:24 26.marec 2024.

    Zakaj se pri nas ne da nič dokazat, to me pa res zanima. Ali ni volje, ali so tisti, ki bi morali imeti stvari pod nadzorom nesposobni, ali so sami kaj dobili v žep in kradljivcem potem pogledali skozi prste. ...prikaži več Nihče več ne spoštuje zakonov in predpisov. Kaj se dogaja, da se nič ne dogaja in nič ne ukrene??!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.