Popotnik
6907 ogledov

Airbnb razburil čistilne servise: "Kot da do zdaj sploh nismo čistili!"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 19:23 28.april 2020.

    Koliko Slovencev na hrvaško v apartmaje vzame svoja čistila in čistilno opremo in NAJPREJ vse dobro spuca?! Ogromno. Take svinjarije po apartmajih (luknjah), ki jih Hrvati oddajajo ne vidiš zlepa. Ravno zaradi tega odnosa sem sam prekinil s počitnikovanjem na ...prikaži več Hrvaškem tudi za kratke oddihe - npr. 3 dni (glavni dopust zmeraj preživljam tam, kjer sem enakovreden gost, torej ne na hrvaškem). In potem jih poslušam kako poleg čistil nosijo svoje ponve, lonce in sklede ker se jim tisto tam gabi.

  • alen009 15:03 28.april 2020.

    V kolikor kdorkoli pričakuje, da bodo se bodo Hrvati držali navodil, smernic, s tem nekaj hudo ni vredu. Moje osebno mnenje je, da se lahko vse odpre, čisto vse, ko imamo zdravilo, cepivo....

    • MK 19:25 28.april 2020.

      točno. zdaj bomo reševali hrčke oni nam bodo pa svinjake zaračunali kot buckinghamsko palačo. PS: jaz sem bil lani poleti v Hiltonu 5* za 60 EUR na noč. Javite se Slovenci, ki ste imeli luksuz kot jaz na Hrvaškem, kjer ...prikaži več so aprtmaji za 60 EUR na noč navadne garaže. Na koncu bomo pa dopust na Hrvaškem plačevali slovenski davkoplačevalci v slovenskih bolnicah.

    • alen009 09:40 30.april 2020.

      Hrvaška je že prežvečena in ničkolikokrat že prebavljena tema. Mislim, da je večina sodržavljanov že ugotovila, da je tudi drugje svet in dol hodijo res pretežno še samo vikendaši in nekaj ozkogledih Slovenčkov oz. tej katerim je jezik bariera in ...prikaži več se bojijo pogledati dlje od nosa. Da se v takem kopaš ne moreš biti normalen. Posnetkov je še precej: https://www.youtube.com/watch?v=j2OtWlfOKeQ

    • MK 20:21 30.april 2020.

      ne verjamem, da jih je tako malo. vikendaši gredo neprijavljeno. ostali so pa težko ustvarili 11 mio nočitev.

    • alen009 09:42 04.maj 2020.

      MK, vsak, ki Hrvatom verjame je milo rečeno naiven.

    • MK 22:25 04.maj 2020.

      jaz jim ne. in že 10 let nisem šel na glavni dopust k njim. za dan, dva pa skočim zaradi naravnih lepot..

    • alen009 09:05 05.maj 2020.

      Do danes tako rekoč, ko nas je epidemija pregnala v razmišljanje o dopustovanju doma, nisem vedel (kar je žalostno, priznam), da živimo v deželi zavidanja vrednimi naravnimi danostmi. Razlog po skopem obisku nas državljanov v naši deželi je predvsem cenovni ...prikaži veči razred. Sicer pa trg določa cene, samo bedak bi cene znižal glede na veliko povpraševanje (tujci). Zame 4€ za kremšnito na Bledu je ogromno denarja, Nemec bi dal še 2€ zraven za to, da občuduje lepoto jezera, otoka, gradu....

  • Avatar jate
    jate 17:39 28.april 2020.

    to je podobno sranje kot bolnica ,ki je usposobljena zdravit bolnike ,pa so jih hoteli odklonit ,,a pazi to ,,pricakovali pa so ,da bodo v domu starejsih obcanov ,tam zaposleni skrbeli za njih kot ,da so najmanj doktarji..prav ,da so se uprli...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.