Slovenija
130 ogledov

"Ali bomo pustili, da bodo Janeza Janšo križali?"

Komentarjev 116
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe1 17:09 01.marec 2013.

    aTITO JE NEKAJ DAL DRŽAVI TA JI JE PA VZEL

  • wester62 09:46 27.januar 2013.

    ja bomo dovolili ker je baraba in je pokradel slovence. pa še povrhu uničuje vse kar je dobrega v sloveniji. popolni nesposobnež z maščevalnimi nagnenji in nič dobrega ni v njem. naj gre iz politike in iz slovenije ker nas ...prikaži več je že dovolj razdružil in osiromašil.

  • Lavdan 10:00 27.januar 2013.

    Za levega in desnega razbojnika bo najbrž tudi še prostor.

  • mph 13:10 27.januar 2013.

    He, he, ... zakonca Goebbels. :-)) Imamo pa tudi firerja in Evo. :-) In včasih je Eva izgledala čisto ok, zdaj pa se ji je obraz hudobno zmaličil kot od njenega firerja.

  • simke 15:55 27.januar 2013.

    Demokracija, ki jo tako vztrajno ponavljate, ni vztrajanje na oblasti za vsako ceno. Vsak ekstremizem je nevaren, in to poveličevanje JJ je nevarno. Me zanima, koliko cerkva bi še stalo, če bi bil JJ na drugi strani politične opcije, kot je sedaj?

  • francek 16:14 27.januar 2013.

    Po vojni pa storili genocid nad civilnim prebivalstvom samo zato, da so rdeči prišli na oblast.

  • mph 17:17 27.januar 2013.

    Kaj je storil? Tudi, če mu oprostimo bogatnje s trgovino z orožjem, onesposobljanje vseh sposobnih v državi, rehabilitiranje in poveličevanje domačih izdajalcev, .... pa mu ni za oprostiti NAČRTNO uničevanje države, da bi si postavil novo, po svoji meri. Spokaj ...prikaži več se ti, tvoj mož in Janezek ter vsa banda okrog njega. Argentina bi vam morala biti glede na nazore idealna destinacija, kamor so zbežali vaši izdajalski predniki.

  • renemario 17:33 27.januar 2013.

    Kaj bi ta majhna zverinica spet rada. kaj ni dovolj, da ji je JJ uredil delovno mesto nekega kvazi predsednika kvazi inštitucije ??? Beda desničarska.

  • ac-dc 19:02 27.januar 2013.

    Ne daj se, Janez !!(to je samo neokusna šala)

  • pravaresnica123 08:59 27.januar 2013.

    KRIŽAT!!!!In to z zarjavelimi žeblji. Pol se bodo hlapci tako ali tako razbežali kot podgane in se poskrili v luknje. Sicer jih ni več veliko, so pa nadležni in tečni. Pa še na bruhanje mi gre, ko jih gledam.

  • maliking 09:30 27.januar 2013.

    Zver, ravno zaradi takih tvojih izjav je dobro, da nisi predsednik. Zakaj nisi dvignil svoj glas, ko je komisija Kresalovo enako brezkompromisno razkrila? Kaj se pa vraga tvoja žena ima za oglašat? Sram naj vas bo, iščete dlako v jajcu, ...prikaži več da bi le spodbili ugotovitve komisije. Enostavno ste trmasti ko biki in ne odstopate od svojega. Tako Janša kot Jankovič sta kršila zakonodajo in BASTA! Prej, ko boste to spoznali bolje bo za Slovenijo in vse nas. Kaj praviš Zver, ko bi stopil (jaz) pred parlament in verodostojno dokazal, da me ta ista Janševa vlada krade mesečno minimalno za 160€? Bi se takrat tudi zame zavzeli? Mislim, da je prišel čas, ko bo treba storiti enako kot Jan Palach, pa se bo potem kaj premaknilo? Vedno bolj razmišljam v tej smeri in mislim, da bo morda to predramilo take kot si ti. Nisem ne levičar in ne desničar, sem človek, ki želim samo živeti in to DOSTOJNO živeti.

  • Žvižgač 10:31 27.januar 2013.

    Sam si nekako dopovedujem, da je Slovenija, moja domovina demokratična država, solidno razvita, kjer je demokratični duh prisoten v vseh svetovno nazorskih pogledih. Ko pa tole prebiram in če je bilo tam res to povedano kar v tem prispevku piše ...prikaži več in če so ti branitelji sedanjega predsednika in njegove zavrte stranke, me pa hudo skrbi kje živim. Vsakomur je je jasno, da SDS je JJ in brez njega ni več ne stranke, ne pomladi in ne jeseni ampak pride zopet stara kleptomanska banda na oblast, ker v tej državi levih strank žal nimamo. SDS ov pristop je primitiven in žaljiv za zdravo pamet, zato ne razumem strategije obrambe JJ pred KPK poročilom in vse SDS politike trde roke, ki izhaja iz nekih drugih časov in ne sodi v današnji čas. Če so vsi intelektualci take politike in strategi obrambe JJ le tega sposobni kar sedaj počno, jim jaz lahko rečem samo, da so ubožci in se mi smilijo, ker na silo jim ne bo uspelo ohraniti oblast za vsako ceno. Cena je velika, plačujemo jo vsi, kateri nismo

  • tralala 16:16 27.januar 2013.

    Toliko o kredibilnosti te babure:"Andreja Valič Zver nam je prijazno potrdila, da je na razpisu bila zares izbrana in povedala, da o tem sicer še ni bila uradno obveščena, je pa vedela, da se bo to zgodilo. "Izbor ...prikaži več je poročno darilo Janeza Janše, ki je bil poročna priča mojemu možu," je povedala Valič Zverova, ki odločno zavrača, da bi pri tem šlo za nepotizem. "Gre pač za drobno, prijazno gesto. Sicer sta nama Janševa za poročno darilo najprej nameravala podariti pralni in sušilni stroj, vendar pa sva z Milanom oboje že imela, zato se je Janez odločil, da bo v primeru, če postane premier, posredoval pri kakšnem razpisu, midva pa sva se s tem strinjala," je dodala Andreja Valič Zver."KDO ŠE VERJAME TEM KLEPTOMANOM, KI BODO SLOVENIJO IZSUŠILI DO OBIST?!

  • Lionel 16:43 27.januar 2013.

    JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA ...prikaži več JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA JA. A je še kšno vprašanje?

  • ribic5 16:12 29.januar 2013.

    Tudi znotraj stranke so ga nekateri spoznali že pred časom.Zato so odleteli.(HVALICA).

  • varan 21:30 01.februar 2013.

    Kar se strani tiče, mislim, da ste vi zašli na drugo stran;DEMOS je deloval v varnem zavetju ljudstva, ki mu je krilo hrbet doma, kar nekaj pa "plužilo" za njihovo zmago po Beogradu.Vi si ekskluzivno lastite nekaj, v ...prikaži večv čemer je bila takrat udeležena večina Slovencev, v zadnjih dvajsetih letih pa mirno delovali po svojih tihotapsko tajnih kanalih kot že prej v Jugi.Kar se križanja tiče, je pa to zagotovo velika želja nekaterih vatikanskih podrepnikov, ki potrebujejo novega, lokalnega križanega za zgodbe v naslednjih stoletjih...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.