Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
24545 ogledov

Če hočete prevzeti nadzor nad porabo elektrike, potrebujete to aplikacijo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • optimist11 08:10 08.oktober 2024.

    Narod je potrebno zaposliti, da lahko nemoteno kradeš.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:47 09.oktober 2024.

    Lopovi so naredili 5 tarif,da nas bodo lažje okradli!! Mi bomo videli eno oni pa bodo zaračunačli po svoje!! Večjih tatičev ni kot je ELES prvo mu davkoplačevalci zgradimo elektrarno oni pa nato kasirajo in se na vse pretege trudijo,da ...prikaži več nam iz žepa iztisnejo še kak evro!! Vladajoči so se drli toplotne črpalke,zelena energija kaj pa sedaj??

  • Yanez 09:33 08.oktober 2024.

    Kar dobro sem se poglobil v nov sistem in ugotovil, da so mi zaradi par špic v celem letu, zelo visoko nastavili vrednost po psameznih blokih. 95% ljudi sploh ne bo razumelo poante novega kompliciranega sistema plačila omrežnine po posameznih ...prikaži več blokih. Če boš želel kaj prišparati, boš moral presneto dobro analizirati svoje navade porabe elektrike. Penali porabe v 15 minutnih konicah, ko bomo slučajno ušli izven koridorja, pa bodo tako dragi, da se nam niti ne sanja. Kaj šele industriji...

    • dare326 16:40 08.oktober 2024.

      Dogovorjena obračunska moč je srednja vrednost 3 največjih 15 min odčitkov moči v preteklem obračunskem letu. Imam 12 kW TČ in najvišja 15 min moč je bila ob 7h 7.1 kW, povp. 6.9 kW pri zun. temp -11 stC. Če ...prikaži več bo bolj mraz in bo špica višja od 6.9 kW me bodo užgal kot črnca. Gospodarstvu bo počil film.

    • optimist11 11:59 09.oktober 2024.

      Bomo videli, kako bodo prikazana odstopanja na položnicah prvi dve leti. Potem pa tako dobiš neki občutek. Drugo pa je kako bo vse ovrednoteno in koliko bomo plačevali. Prav ti pa pride aplikacija , ki kaže dejansko porabo v času, ...prikaži več te pa ima večina lastnikov SE.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:30 08.oktober 2024.

    To je sicer dobro, bodo pa starejši imeli s tem probleme...Po moje se bi dalo isto doseči ob bistveni poenostavitvi vseh teh različnih variacij odjema..

  • Rok453 19:01 14.oktober 2024.

    Debata tudi na FB skupini: Skupnost lastnikov samooskrbnih sončnih elektrarn. https://www.facebook.com/groups/1687377348750335/

  • slopubec 05:45 09.oktober 2024.

    Če hočete prevzeti nadzor nad porabo elektrike, potrebujete to aplikacijo, Aplikacija prinaŝa donos, pri vložku 100 evrov, boste prihranili najmajn 50%🤣

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.