Slovenija
23 ogledov

Apple in Cook razočarala tudi trg

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 09:04 05.oktober 2011.

    Samsung Galaxy S II, je telefon, ki je popolnoma enakovreden iPhonu, če ne boljši. Ima OS android in nni zaklenjen na njihove aplikacije, kot je iPhone. Plus tega ima Samsung Galaxy S II preveden meni v slovenščino. Američani naredijo iz ...prikaži večiz svojega izdelka preko medijev samo veliko reklamo, tako, da javnost nasede in si ustvari nerealna pričakovanja.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:14 05.oktober 2011.

    Ne vem kaj folk vidi na tem obgriženem jabolku??Edina prednost tega telefona je,da si,kot imetnik,uvrščen med "elito" in presrance!

  • ježek 09:27 05.oktober 2011.

    očitno vidva še nikoli nista imela applovih izdelkov v roki. razni samsungi in podobna jajca se nikol niso in nikol ne bodo kosali z iphonom. ko je apple začel dominirat z iphonom 3 so čez noč razni samsungi in neki ...prikaži več bedni androidi začeli na veliko prihajat na trg. videli so priložnost, kljub temu ne seže applu do kolen :)

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:24 05.oktober 2011.

    Applove izdelke mam skoraj vsak dan v roki,kupujem jih pa pri lokalnem šiptarju in na koncu so obgriženi,kuker un na logotipu al pa še bolj,tolk o tem kaj ma kdo v rokah!

  • Pišta 08:25 06.oktober 2011.

    Samsung Galaxy S2,ni enakovreden Iphonu 4 ampak je v vseh pogledih dosti bolši in hitrejši od iphona4,govorim iz lastnih izkušenj,drugače pa si sami poglejte primerjavo delovanja obeh telefonov na YOUTUBE.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:56 06.oktober 2011.

    Sem šel pogledat Iphone vs Samsung SII in ma Pišta res,Samsung je hitrejši,žal!Torej je IPHONE samo statusni simbol za preseravanje in duvatorstvo!Drek od telefona,da o ceni ne izgubljam besed,za ta dnar,dobiš že skor nov avto,no ja mal rabljen,hahahaha....

  • 51M3K 16:37 06.oktober 2011.

    Žal se oba s Pišto motita. Ne zagovarjam iPhona, ampak Galaxy S2 je od Iphona 4 hitrejši samo takrat ko ga prvič vklopiš, po tednu dni pa ga lahko primerjaš s kakšnim starejšim HTCjem. Res je da ima Galaxy večji ...prikaži več zaslon, ampak mimogrede z manjšo resolucijo. Iphone ga bo z modelom 4S povozil, ker bo sam telefon hitrejši od 4ke, pa še novi operacijski sistem pride ven, iOS 5. O ceni pa bo res boljše, da ne zgubljate besed, ker je Galaxy S2 v rangu iPhona. Android je super operacijski sistem, žal pa še vedno premalo optimiziran in odporen. Primerjava -> http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4212&idPhone2=3621

  • 51M3K 10:12 05.oktober 2011.

    Tudi sam sem bil dolgo proti Applu in iPhonu. Še danes menim, da je predrag in da ni vreden takega denarja (sam ga ne bi kupil), pa vendar si ga lastim, ker sem ga dobil kot darilo. Najprej sem dal ...prikaži več gor silikonski ovitek in zadaj čez jabolko nalepko (tako imam še danes). Danes, po pol leta+ uporabe, lahko iz izkušenj potrdim, da podobni telefoni z Android OSom še niso dorasli temu. Ne gre se za telefon, ampak za operacijski sistem iOS. Vsi telefoni z Androidom začnejo čez čas delat počasneje, je treba namestit novi "launcher", task killer ali celo nov ROM. Tega pri iPhonu ni. Dela hitro in vedno z enako hitrostjo, pa lahko delaš kaj hočeš. iOS ima sicer kar nekaj pomanjklivosti funkcij, ampak te preprosto navduši, ker dela vedno enako hitro. Meni osebno je vseeno, če ne bo iPhone 5, meni je pomembno da pride iOS 5.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.