Avto
513 ogledov

Aqos je nova avtomobilska znamka iz Srbije

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • police 19:47 27.december 2015.

    ree. sam da veš marsikateri zaspodnji šalabajze ima več pod palcem , kot ti.Jaz jim želim vso srečo, takim kot pa ti pa malo več pameti in strpnosti. Vprašanje zakaj pa jim nebi uspelo??? a ker niso slovenci.??poglej RIMAC!!!

  • francl12 09:06 27.december 2015.

    mašina v avtih pa od YUGO-ta 45!! To pa bo!

  • mirko 12:28 27.december 2015.

    Dobra lastnost tega članka je v tem, da sem se do solz nasmejal. Pa nisem fouš, ampak dejstvo je, da balkanci zelo radi živijo v oblakih, zato ker je njihova realnost preveč kruta in siromašna.

  • VonLiegenStuhl 10:11 27.december 2015.

    Take renderje zna narediti vsak malo boljši designer, narediti kvaliteten avto in ga dobro prodajati pa je že popolnoma druga zgodba. Ne verjamem, da so sposobni narediti kaj takega, kaj šele toliko različnih modelov. Brez veze!

  • 123neutralen 10:30 27.december 2015.

    Če fovšija bi gorela,bi bila v ognju cela,hej Slovenija,hej Slovenija....

  • Dušan Vreček 11:51 27.december 2015.

    To je šele pismo dedku Mrazu. Od takih avtomobilov se ne da živeti. Sem prepričan. To je avto za Damjana Murka, Malega Jankoviča, pa mogoče se koga.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:12 27.december 2015.

    Ne vem če je trg luksuznih avtomobilov tako velik da bo pogoltnil tud to.

  • Avatar Leon
    Leon 14:15 27.december 2015.

    Točno tako ! Podobno kot startup podjetja .

  • h3o 15:01 27.december 2015.

    naj kako kosilnico prej naredijo LOL

  • Avatar olor
    olor 09:42 28.december 2015.

    Na pogled je lep avto. Ko ga bom videl na cesti bo pa še lepši Veliko sreče..

  • banja 21:58 02.januar 2016.

    Spominjamo se še "posla stoletja" avtomobilske(????) tovarne Crvena zastava, ki je v sredini 80 let izvažala yugote v USA. Temu avtu (polizdelku) se je režala vsa Amerika, Srbi pa so izpadli največji butli.S tem Aqosom pa ne bo nič. ...prikaži več Povsem brezvezen članek.

  • iravadi 07:44 28.december 2015.

    Živi bili, pa vidjeli...

  • samo.jst 07:48 28.december 2015.

    Od 10ih prodanih avtomobilov se težko živi... Edina varjanta je full custom rešitev ali pa kit-car s kupljeno šasijo, opremo, motorjem, itd. Neke vrste sestavljanka v stilu rusa, ki je predelal 20let+ starega mercedeza v "Rolls Royce" :)

  • police 19:47 27.december 2015.

    ree. sam da veš marsikateri zaspodnji šalabajze ima več pod palcem , kot ti.Jaz jim želim vso srečo, takim kot pa ti pa malo več pameti in strpnosti. Vprašanje zakaj pa jim nebi uspelo??? a ker niso slovenci.??poglej RIMAC!!!

  • KLOBO 13:51 27.december 2015.

    dejstvo je, da papir prenese vse,.... tudi velike neumnosti !! Tudi Zastava Florida je bil po njihovem potencial, ki jim naj bi zavidala cela amerika in rezultat !! He, he,.... Če bi bil prvi april, bi še šlo, tako pa.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.