Slovenija
90 ogledov

Begunci v Sloveniji. Amin iz Bagdada: "Te lahko prosim za veliko uslugo"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Swap 12:15 18.oktober 2015.

    Vsi ki jih zagovarjate , imate zdaj moznost pejte tja pa si jih domov pripeljite jih razvajajte do onemoglost slikate si selfije in jih objavljate na facebooku, kaj se cakate pa saj so bogi premrazeni

  • h3o 18:22 17.oktober 2015.

    treba bo začeti delati red v arabiji in uvesti demokracijo.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:24 17.oktober 2015.

    Me res zanima, če ti ljudje še niso slišali, da imamo v srednji Evropi včasih tudi zimo. Noben človek z zdravim razumom ne morem razumeti zakaj ti ljudje tik pred zimo iz toplega Sredozemlja silijo na sever. Enako ne razumem ...prikaži več politikov. Kot, da je vsem po vrsti odpovedala pamet.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:26 17.oktober 2015.

    Če to ni sarkazem, potem ti povem, da je ta socialni eksperiment vsiljevanja demokracije že zdavnaj propadel.

  • KOJAK 20:37 17.oktober 2015.

    Jebeš zimo, če pa nimaš doma oz. ti naokrog padajo bombe ali pa skačejo zadrogirani verski fanaziki.

  • Andrej Kovačič 21:56 17.oktober 2015.

    "Amin, ki si v Nemčijo želi predvsem zato, ker je slišal, da bo lahko v Nemčiji s svojo inženirsko izobrazbo pridobil službo."larifari, nobena iraška fakulteta ni priznana s strani EU.... lahko začne z osnovno šolo ponovno..... le kdo jih ...prikaži več je tak nasral tam, je slišal, zato pa so sami inženirji pa učitli

  • ginko 22:44 17.oktober 2015.

    Še v Sloveniji ni demokracije , pa bo tam.

  • ginko 22:45 17.oktober 2015.

    Tudi ti lahko greš od koder si prišel, saj imaš skisane možgane.

  • mrki 11:52 18.oktober 2015.

    tebi pa res fali kaka dila.

  • Swap 12:13 18.oktober 2015.

    Kaka dila? meni se zdi celo podstresje

  • benč 16:45 18.oktober 2015.

    Pa nas je nafojtro!

  • Avatar Zala
    Zala 23:41 17.oktober 2015.

    Ponosna sem, da sem Slovenka in da so begunci v moji domovini sprejeti za človeka dostojen način. Četudi danes večina prvič sliši za Slovenijo, čez leta ne bo več tako. Mnogi med njimi bodo uspeli in spomin na kalvarijo, ki ...prikaži več so jo doživeli ne bo nikoli zbledel. A, trenutki, ko so bili ljudje ob njihovi poti do njih dobri, se nikoli ne pozabi. Svet se čudno vrti. Mogoče, mogoče bomo mi kdaj potrebovali njihovo pomoč, morebiti samo v besedi podpore!

  • Žvižgač 14:23 18.oktober 2015.

    Jaz pa te ljudi lahko popolnoma razumem za njihov odhod iz domovine, ne razumem pa nas , ki podpiramo politike, ki so to pomagali sprovocirati, s politiko EU do ZDA, ko je podpirala uničenja držav in tam pustila za seboj ...prikaži več pravo razdejanje in sedanjo držo EU pri reševanju begunske problematike. Sploh pa ne razumem drže naših nesposobnih politikov, ki niso sposobni oceniti, da nas bo ta eksodus presegel v nekaj dneh in še kar bobularijo, kako bomo mi pomagali beguncem, ko nas ni vseh skupaj za eno spodobno evropsko prestolnico. In zopet bomo proletarci plačevali njihovo nesposobnost.

  • benč 16:51 18.oktober 2015.

    Ne bodi nor! Demokracija nikoli ni bila za njih, Vojna pa je njihova folklora! Edina rešitev za njih je "diktator", Dokler so bili Gadafi in podobni je bil večinoma mir. Ko pa so ti diktatorji nehali ubogati Američane so jih ...prikaži več ti odstranili. To kar vidiš danes je samo Ameriško sranje!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.