Kokokokokokoooo.....
Dva lopova, kot v mafijskem filmu...
V razprodani državi smo postali še vazali Srbije!
Tu ni nobene lepe ...
Najlepši je bil prvi damjak v deželi...
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kokokokokokoooo.....
Dva lopova, kot v mafijskem filmu...
V razprodani državi smo postali še vazali Srbije!
Tu ni nobene lepe ...
Najlepši je bil prvi damjak v deželi...