Slovenija
14281 ogledov

V Italiji je dizel izven AC cenejši kot pri nas. In kako je drugod?

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 10:23 02.maj 2022.

    aja pa še tole po podatkih istega portala goriva.si so v kraju Tržič na Gorenjskem 3 ponudniki goriv. trije. pred regulacijo so bili mali ponudniki obvezno cenejši od petrola, zdej po sprostitvi pa kar občutno dražji.. mislite da bodo dolgo ...prikaži več dražji ? po moje bodo zelo kmalu spustili cene ali pa zaprli štacune..razen če nimajo tolk čedne prodajalke (al pa prodajalce ) da bodo kupci pripravljen odštet še kaj zraven.

  • ico8 17:42 02.maj 2022.

    Navali narode!!! Ce nafilas poln tank, ti ponudijo se drzavljanstvo in lahko ostanes tam...

  • Toma 14:51 02.maj 2022.

    Edino dobro, da sem že pred štirimi leti prešaltal nazaj na bencin. Res malce večja poraba, vendar jo polovim s precej cenejšimi servisi (količina olja, ni naftnega filtra…) in dosti manjšo obrabo gum,tak da ni nobene računice za dizla, pa delam 40.000/leto!

    • srecnii 00:18 07.maj 2022.

      Zdej pa še plin daš not pa se voziš za 300 evrov/10.000km ceneje. V enem letud boš že na plusu.

  • rd2dmk2 10:00 02.maj 2022.

    ok novinarji hitro zaslužit svojo plačo. spletni portal goriva.si ima objavljeno da je na Brezovici ( pri Ljubljani seveda ) bencinski servis podjetja Logo, kjer je 95 oktanski bencin po 1.6 €/l. torej jest sem prepisal z neta, vi ki ...prikaži veči ste od tam pa potrdite.. pa ne spet plozat kolk se je podražilo. prej je bil 95 1.503, zdej je na petrolu 1,617 kar znese 11,4 centa dražje kot prej in pri 50 litrih je to 5.7 €. to pa pa za en slab sendvič pa bedno cocacola komi ne pa za pico in pir.

    • h4ck3r 10:22 02.maj 2022.

      rd2, imaš prav, ampak kaj ko gledaš spet samo eno stran...pišejo o bencinu in dizel gorivu. Cena bencina je šla gor za 10 centov medtem ko pa je dizel dražji za 30 centov. To pa je za mene že pica in 2 pivi ;-)

    • rd2dmk2 10:27 02.maj 2022.

      h4 ne mislit da sem žleht, ampak v letih uporabe si imel možnost prišparat za bencinarja..aja pa dizel manj pokuri . al samo pravjo prodajalci da je tako. sicer pa greš v hofer po pico , v eurospin po pršut, ...prikaži več v mercator po pivo, pa je vse skup3 eure. in če maš srečo kot jest, so vse tri štacune na kup, tako da naredim par šritov od ene do tretje. pa je.. pa lepe praznike.

    • h4ck3r 10:43 02.maj 2022.

      rd2...sem razumel kaj si želel povedati že prvič in ne mislim, da si žleht. Jaz sem si pač izračunal, da me glede na prevožene km pride ceneje dizel. In tudi po spremembi cen je še vedno enako. Min 2l razlike ...prikaži več na 100km je za mene še vedno 1000€ na leto. Res da imam že odplačan avto, bi pa verjetno pri nakupu novega res 2x premislil. Aja pa tudi razlika pri bencinu je za 2 hoferjevi pici in 2 njihovi 1,5l koli. :-D

    • alen04 12:49 02.maj 2022.

      H4, enako z menoj. Veliko sem na cesti in se pozna pri porabi kljub višji ceni dizla. Pri zamenjavi vozila bi premislil tudi sam. Toda to še še dolgo ne bo zgodilo, kljub temu, da bo avto poleti dopolnil 15 ...prikaži več let in ima sedaj cca. 330 k km.

    • rd2dmk2 21:29 02.maj 2022.

      no na koncu ste spregledal poanto.. vsi so govorili da je najcenjše petrol, danes pa se je našel eden, ki je že cenejš. in kmalu bodo tisti mali spustili na realno. ja so 2 meseca zategnili pasove, ampak,če bodo lahkomni ...prikaži več bodo pocrkali. konec koncev jest imam srečo da v naši občini ni nobene prodajalne goriva, sem pa omenil tržič tam pa imajo izbiro. al bodo vsi 3 na istem al pa, bodo tržičani imel fešto.

    • h4ck3r 07:30 03.maj 2022.

      rd2...to se pa strinjam, več različnih prodajalcev, realnejše cene. Sedaj so pa "dogovori" toliko lažji, če se moraš dogovarjati samo z enim ali dvema. :-)

  • Željko 14:33 02.maj 2022.

    Upam da bo Golobčič kej kmalu ukrepal in da se ne bo posral kar pač golobi zelo radi počnejo

    • Ender3 16:08 02.maj 2022.

      Željko znano je, da mnogo več serjejo gojeni golobi v golobnjaku na Trstenjakovi. Gru..gruuu...

  • bobubob 16:46 02.maj 2022.

    Slovenski 'politiki' so, kot pravijo sami, med predsedovanjem EU izdelali učinkovit krizni načrt. Seveda so krizni načrt izdelali specialno tudi za Slovenijo. Tega sicer niso povedali, se pa njihovo delo opazi, tako v EU kot tudi tule. Novi obrazi pa ...prikaži veča bodo, kot znajo le oni, dali tem krizam še dodatni pospešek.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.