Svet
2750 ogledov

Bilo jih je 86, več kot 60 jih je umrlo

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 09:33 17.december 2023.

    Mar bi ostali doma in tam urejali lastne probleme. Recimo, najprej nagnali ali pozaprli svoje skorumpirane šerife, ki so razprodali njihov svet zahodni 'demokraciji'. In nato še zahodno 'demokracijo', Kitajce, Ruse. In naj se začnejo sami učit, kako upravljat svoj ...prikaži večj prostor - kar je dolgotrajen proces ki ga tudi mi še nismo niti prav začeli. S pobijanjem svojih vračev, modrih ljudi ki so vedeli kako ravnati, ki so tam znali preživeti, so postali 'jedrni', sedaj pa še sužnji. Je bilo vredno?

  • onyxx 09:48 17.december 2023.

    Doma naj ostanejo.

  • Toma 10:42 17.december 2023.

    Jebi ga, sami inženirji in doktorji, pa ne znajo plavati!

  • Avatar Garancija
    Garancija 10:10 17.december 2023.

    Pridejo sem,mislijo,da bo tle vse zastonj,ker ne dobijo,postanejo kriminalci,in to naj bi bil ubogi narod

  • vzev 09:52 17.december 2023.

    Če bi Evropa dala jasno vedeti, da jih ne bo sprejela, ljudje pač nebi več hodili sem. Če bi vsakega po hitrem postopku pošiljali nazaj od koder je prišel, nebi imel več razloga hoditi v EU. Ker bi vedel, da ...prikaži več bo pristal tam kjer je začel. Tako, da rešitev je čisto enostavna.

  • Kondor 10:44 17.december 2023.

    Tragedija je to, da jih ne zaustavijo preden pridejo na odprto morje.

  • h4ck3r 09:01 18.december 2023.

    In kaj imamo mi s prevrnjenim čolnom na obali Libije? Podajte še malo statistiko koliko čolnov se prevrne drugod po svetu ali pa koliko ljude umre v drugih pomorskih nesrečah? Gre tukaj za spodbujanje sočutja ali sovraštva? Ker po komentarjih ...prikaži več sodeč, dosegate ravno nasproten namen od željenega.

    • munja 14:13 18.december 2023.

      Koliko jih umre od lakote, pa ni nikjer nobenega članka. Tu ni mišljeno nobeno sočutje, samo da se nekaj piše, pa da so komentarji, drugo sploh ni važno. Novinarji pa vedno večji poden.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:52 18.december 2023.

    Kaj spet lažete in zavajate,to so bili sami mladi moški!!!

  • Avatar karjola
    karjola 06:19 18.december 2023.

    Kaj to so tisti inženirji in zdravniki ki nam jih obljubljajo? niso. kdo pa so? aaaaa to so tisti ki prejemajo pomoč večjo kot naši upokojenci in ki posiljujejo naše punce. Kar naj se prevrne še kakšna.

  • munja 20:14 17.december 2023.

    To "tragedijo" so sami iskali in ni nihče kriv za to. Doma bi ostali in reševali probleme v svoji državi.

  • Kmodri 14:19 17.december 2023.

    Za sane o bedni Eu je vredno umreti. ali pač ne? Kdaj bodo spoznali, da EU ni obljubljena dežel in, da se bodo morali prilagoditi naši družbi? To, da bi se jim mi morali prilagoditi pomeni, da bo konec razsvetljenstva ...prikaži več na katerem temelji EU! nekateri nikoli in bodo hoteli EU spremeniti v kalifa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.