Magazin /magazin/film-glasba-tv
88 ogledov

"Bine in Kaja sta v sorodu"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stela 13:09 16.december 2013.

    Prav je, da je bine domov poslal lidijo....ker sicer bi vse ome in bake glasovale zanjo in bi navsezadnje še zmagala...to pa do Tomaža NITI SLUČAJNO NE BI BLO FER...naj zmaga najboljši kuhar in to Tomaž

  • dostvasmam 16:08 16.december 2013.

    Zakaj zavajate z naslovom? Premleto je že bilo da NISTA v sorodu, vse skupaj pa so zakuhali v Slovenskih novicah(Bulvar), kjer so brez preverjanja kar zapisali da sta v sorodu. Klasičen rumeni tisk, tako kot vi. Za večjo branost/klike, ste ...prikaži več pripravljeni narediti marsikaj. In tako naj bi slovenci postali boljši narod? Prosim, vsaj vi se potrudite, ne lažite, ne zavajajte. Marsikdo se "uči" od vas. Bodite nam vzgled!

  • drmr1980 19:39 16.december 2013.

    mogoće jo pa samo poriva

  • pujsek 21:53 16.december 2013.

    res je, ne moreš normalno brat..in ko iščeš en križec, da bi zaprl oglas, se ti odpre že drug oglas..katastrofa

  • jgm 12:18 16.december 2013.

    Naloži si Adblock pa boš imel mir pred reklamami!

  • Aleš Pevc DreamLab 11:50 16.december 2013.

    Spoštovani. Presegli ste vse mere dobrega okusa z vašimi oglasi, Zaprem enega, se mi odpre spodaj drugi, zaprem drugega, se mi z desne pripelje tretji, zaprem tretjega se spodaj prižge četrti. Temu ni videti konca.Se vam to še zdi moralno ???

  • Avatar mike1968
    mike1968 13:26 16.december 2013.

    spet nakladate tu gor..tko kot v prejšnji Gostilni, da je Jani v sorodu z Binetom...katastrofa...same insinuacije

  • Ziher 15:56 16.december 2013.

    Sem mislil, da je samo z mojim računalnikom nekaj narobe, zdaj pa vidim, da se to dogaja vsem. Tile oglasi so res moteči, ne moreš ene strani pogledati v miru, kr neki, pojavljajo se vsiljivi oglasi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.