Če bo polovično tako dober kot direktor , kakor je bil kot voditelj na Svet na kanalu A potem bo odličen direktor.
vse za dober dnar
Lahko ja,ampa ka ko je pop tv za en kur....
Ta Gregor T ima izostren vonj po denarju in zaslužku..
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Če bo polovično tako dober kot direktor , kakor je bil kot voditelj na Svet na kanalu A potem bo odličen direktor.
vse za dober dnar
Lahko ja,ampa ka ko je pop tv za en kur....
Ta Gregor T ima izostren vonj po denarju in zaslužku..