Magazin /magazin/film-glasba-tv
14549 ogledov

Toliko kilogramov so do zdaj izgubili tekmovalci The Biggest Loser

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ledena 10:26 14.november 2017.

    Bi morali prej misliti,ko so se nazirali in papcali ter metali vase vse,da so postali gmote mascobe.Prazni izgovori in ljubezenske in osebne tezave....vsi imamo taksne ali drugacne probleme,pa ne bom zaradi tega 120 kg speh bomba.Sibki karakterji brez obcutka odgovornosti,dolgorocno ...prikaži več gledano,dvomim,da bodo obdrzali tezo.Cez cas bodo isti ali se tezji,ko so prisli v sov.

  • smejka 07:40 14.november 2017.

    A to je zdravo?....največ 0,5-1kg/teden pravijo zdravniki! No, želim,da uspejo in težo obdržijo.

  • gregor52 09:15 15.november 2017.

    Uf Ledena to pa je komentar stoletja :) Nihce s ne zredi cez noč, problem je nacin zivljenja, tudi nekaj genetike. Najbolj smešno mi je če se taki kot ti oglašajo kako so si sami krivi za taksno težo, ("manj ...prikaži več naj jedo") čez nekaj let oziroma na stara leta se pa s kilogrami cisto priblizajo takim stevilkam kot jih imajo tekmovalci. Ampak kot pravijo bumbar mora ostat bumbar in prav je tako :)

  • djurdja 09:31 15.november 2017.

    Kritizirate suhci po naravi pa ne prispevate vedno veliko zato.Ni samo prenaziranje krivo za debelost,res pa je da je tudi to eden od dejavnikov.S tem se ukvarjajo tudi zdravniki.Jaz jem zdravo,gibljem se kolikor mi zdravje dopusca( vcasih malo pretiravam)sem pa ...prikaži več okrogla kljub vsemu in to ze celo zivljenje.Res pa nisem zakelj sala

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.