Tudi pri nas v Sloveniji bo ta vlada šla v zgodovino , kot najbolj kriminalna , lažniva in nesposobna vlada vseh časov. Edino kar se lahko nadejamo , je prehod iz zelo zanič demokracije v avtokracijo in nazadnje v diktaturo… ...prikaži večuro po zgledu Sevene Koreje. Bo pa potreben še veliko večji revolt ljudstva kot ga vidimo tule na Tirolskem , če hočemo to preprečiti.
Hm, človek bi rekel, da Tirole niso v EU. Manjka namreč vodni top, solzilec in policija. Saj vendar jasno vidimo kolesariat! Aja, njim manjka Janša, ki bi jim nazorno pokazal, kako se to danes rešuje v duhu časa....
Ja tudi v Švici so problemi, pa če ravno je cela Švica preluknjana z urejenimi tuneli, kot je Gottard. Stoji kolona tudi po 20km za vstop, kaj šele bo, če je že sedaj takšna gneča. Očitno tudi višja cena nafte… ...prikaži več ne vpliva na gostoto šleperjev.
Tudi pri nas v Sloveniji bo ta vlada šla v zgodovino , kot najbolj kriminalna , lažniva in nesposobna vlada vseh časov. Edino kar se lahko nadejamo , je prehod iz zelo zanič demokracije v avtokracijo in nazadnje v diktaturo… ...prikaži večuro po zgledu Sevene Koreje. Bo pa potreben še veliko večji revolt ljudstva kot ga vidimo tule na Tirolskem , če hočemo to preprečiti.
To misliš Golobovo vlado, ki še ni predala poslov in je de facto še vedno oblast.
So pa vsi prišli z avtomobili ?
Hm, človek bi rekel, da Tirole niso v EU. Manjka namreč vodni top, solzilec in policija. Saj vendar jasno vidimo kolesariat! Aja, njim manjka Janša, ki bi jim nazorno pokazal, kako se to danes rešuje v duhu časa....
Ja tudi v Švici so problemi, pa če ravno je cela Švica preluknjana z urejenimi tuneli, kot je Gottard. Stoji kolona tudi po 20km za vstop, kaj šele bo, če je že sedaj takšna gneča. Očitno tudi višja cena nafte… ...prikaži več ne vpliva na gostoto šleperjev.
Mahatma2, a to misliš za Litijsko?