Avto /avto/testi
11458 ogledov

Z novim BMW prvakom brez ročice do Romunije in nazaj - kaj sem ugotovil?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Modras 09:04 13.oktober 2023.

    Hibridi koristijo le serviserjem - več je te elektronske navlake bolj pogosti so obiski servisnih delavnic. In ko temu še prištejemo še servisiranje bencinarja, mora lastnik BMWja vzeti mesečni abonma v servisni delavnici. Potem naj pa nekdo končno NATANČNO izračuna ...prikaži več te stroške in čas, ki ga to zahteva. BTW: kdo dela najgrše avte in motorje na tem planetu? No, kdo?

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:47 13.oktober 2023.

      To je samo za bogate,in tiste ki ne jebejo globalnega segrevanja

    • Modras 09:56 19.oktober 2023.

      V bistvu je ne rabim take tablice. Uporabljam LPP & bicikl, avta pa sploh nimam že od leta 1988. Ampak to tebe ne zanima. Gre samo zato kako si kar naprej izmišljajo neke oslarije. Nekoč davno sem delal tudi po ...prikaži več 1000 km/dan - brez GPSa ... kot vsi ostali, ki so bili službeno na cestah in sem vedno prišel pravočasno a cilj.

  • wolfenstein 13:14 13.oktober 2023.

    Novinarji tovrstnih člankov le redko razgalijo avtomobile, ki si jih lahko privoščijo navadni smrtniki, zato so takšni članki, kot tudi avtomobilistične oddaje že zdavnaj izgubile smisel... A se vam je Peugeot pokvaril? Že par dni ni bilo ničesar o njem :D

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.