Fino hrvaško.
Kockasti cigani nas želijo zastrupljat.
hrvati se niso vzel poglavja evropski aditivi.
To kupi samo nekdo, ki se mu ne ljubi doma kuhat tko, da ni nič hudega, če dobi kakšno extra začimbo, ki je domača kuhinja ne doseže!
Glavno, da so čevapi užitni!
Želja po zaslužku in bolan kapitalizem
na odpoklicu 12 izdelkov....vi pa sanjarite o praznih policah????
dejstvo je, da nam živiljska industrija v lep zavoj zapakira nesnago!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Fino hrvaško.
Kockasti cigani nas želijo zastrupljat.
hrvati se niso vzel poglavja evropski aditivi.
To kupi samo nekdo, ki se mu ne ljubi doma kuhat tko, da ni nič hudega, če dobi kakšno extra začimbo, ki je domača kuhinja ne doseže!
Glavno, da so čevapi užitni!
Želja po zaslužku in bolan kapitalizem
na odpoklicu 12 izdelkov....vi pa sanjarite o praznih policah????
dejstvo je, da nam živiljska industrija v lep zavoj zapakira nesnago!