Zdravje /zdravje/aktualno
16229 ogledov

Bodite pozorni: To so prvi znaki demence

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • borut08 17:48 19.september 2019.

    Potem so vsi nasi politiki dementni,ponavljajo eno in isto ,ko kradejo se nic ne spomnijo isto,ko morajo pojasnit izvor premozenja itd..

  • sam50 11:50 20.september 2019.

    Jaz te znake najbolj opažam pri skoraj vseh na čuden način obogatelih ljudeh,ko se zagovarjajo pred raznimi preiskovalnimi organi-ne glede na starost....

  • Avatar praufo
    praufo 20:54 19.september 2019.

    uradna medicina postavi diagnozo demenca in te začne filat s tableti, ki imajo nešteto stranskih učinkov in po njih si še bolj bolan

    • Janez_53 21:02 19.september 2019.

      Zopet si najbolj pameten! Nekateri, ki smo to bolezen spremljali v družinskem krogu, pa vemo, da se brez zdravil demence ne da upočasniti, pa tudi neumnost, da si "še bolj bolan po zdravilih", lahko izreče le popolni kreten!

    • Avatar praufo
      praufo 21:09 19.september 2019.

      no hvala ... moje izkušnje s tableti so take, da sem bil tako sesut in tako zmeden in nikakršen, da sem brez besed, v času hospitalizacije sem dobival koktail tablet, lonček tablet, vse mogoče ... rabil sem nekaj čas da ...prikaži več sem prišel k sebi, seveda je telo treba najbrep odvadit, kar ni enostavno ... tablete imajo toliko stranskih učinkov, da lahko samo rečem, to je strup, ki zasvoji, čeprap so dohtarji pametni kaj zasvoji in kaj ne ... vse zasvoji

    • Avatar praufo
      praufo 21:33 19.september 2019.

      res mi je žal, ampak žal še nobeni tableti niso nikogar pozdravili, čeprav nekateri tako mislijo .... ta zgrešena uradna medicina tmelji na nekih simptomih in farmacija jo fura zaradi biznisa ... dohtarji delajo zaradi profita farmacije in svojega profita ...prikaži več in briga njih tvoje zdravje

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.