Magazin /magazin/vip
46380 ogledov

Znani Slovenki razložili, zakaj nista želeli sperme prijatelja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romy 19:59 10.februar 2022.

    Joj joj kam gre svet...

  • marcpazz 14:05 10.februar 2022.

    Človeštvo je vse bolj in bolj izrojeno . . . . propad je že pred 50 leti v svojih raziskavah "Mišja utopija" večkrat zapovrstjo napovedal znani etolog

  • papak 19:05 10.februar 2022.

    Kako priročno za kliniko da cenejša metoda ne deluje pa je treba še dražjo probat.

  • vzev 20:20 10.februar 2022.

    Zakaj se pa sedaj ustavljajo pri dveh starših? Zakaj nebi tri, štiri, pet,.. oseb moglo skupaj imeti otroka/e? Zakaj bi se lahko poročale samo dve osebi? Zakaj se jih nebi še več, saj če se lahko poročita dva moška ali ...prikaži več dve ženski, zakaj se jih nebi moglo tudi več? Joj kam gre ta svet.

  • jakec1575 19:33 10.februar 2022.

    Super. Zelim jima srecno starsevstvo. Kleru in jansistom na tem portalu pa. Govedo. Dokler vasi kleri ne resijo otrok v sirotisnicah in v reji, lahko samo zaprete svojo zarukano gofljo.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 17:11 10.februar 2022.

    Lepo, da smo kot družba vedno bolj strpni in razumevajoči do istospolnih. Končno! Tisti, ki tega koraka naprej ne morejo narediti, me zanima kakšna je njihova zgodba. Od kje strahovi in sovraštvo?

    • jakec1575 19:34 10.februar 2022.

      Zarukani so. Zadnjo knjigo so prebral v osnovni soli

    • Orto 17:00 14.april 2022.

      Jakec, kot prvo, verjetno sem v OŠ prebral več knjig kot ti v celem življenju pa vendar si ti ne bi upal reči, da si zarukan, čeprav verjetno to tudi si. Kot drugo naj ti razložim kako jaz vidim zadevo. ...prikaži več Nekdo neizmerno rad igra nogomet ampak na žalost nima pojma . A vendar vztraja, da mora igrati v Ligoi prvakov.Vsakega, ki mu pove,da to pač ne gre,zmerja z homofobom in ga žali. Na koncu si pokal LP kupi sam in druge prepričuje da je to njegova človekova in ustavna pravica.

  • Dusan12 13:04 10.februar 2022.

    Izrazito sta zahtevalli spermo Rudija Medveda, ob rokometačici Nataši Sukić

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.