Magazin /magazin/vip
21 ogledov

"Boli me k**** v bistvu"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Andrej Kovačič 12:33 23.julij 2013.

    kaj je to twiter? aja oblika zajebancije med politiki ja.... brezveze

  • Pepe007 13:07 23.julij 2013.

    Se strinjam. Če te nekaj ne zanima, ne spremljaš in niti ne veš pravi čas, da bi twitnil. Ampak v Sloveniji je popularno biti proti. Če angležem kraljevina nekaj pomeni, jo naj imajo.

  • širhakl 14:44 23.julij 2013.

    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  • ljimonad 15:28 23.julij 2013.

    ja naj jo angleži imajo, ne rabimo pa mi imeti udarno novico na vseh televizijah, časnikih in portalih o tem otroku, kateremu želim sicer vso srečo.

  • zic 11:52 23.julij 2013.

    vsi sovražno nastrojeni komentarji se mi zdijo skrajno neprimerni. ne vem kaj bi radi ljudje? vse vam že gre na živce, čisto vse, včeraj sem prebrala nevem koliko grdih,primitivnih komentarjev, češ saj ni edina, pa naj že skoti in podobno. ...prikaži več Zanima me zakaj pa vam novica o Dianini smrti ni šla na živce, takrat pa skoraj nihče ni napisal: joj kako je že tečno da to objavljate...takrat pa ste, psihopati iskali po netu, če bi kje našli sliko od ponesrečene Diane.Pa še to bi rada rekla, tisti ki ste se včeraj najbolj bunili kako vas to ne zanima in koga to sploh briga itd...tisti vsak svoj prdec in kakec objavite na vašem FB profilu, koga pa to zanima??? tako da res ne vem kaj je z vami ljudje, zakaj se enostavno ne obrnete vstran, če vas kaj ne zanima? ne, vi morate popljuvati vse od kraljeve družine, do še nerojenega otroka, do novinarjev - resnično skrb vzbujajoča, ta slovenska nestrpnost in hudobija

  • stela 12:08 23.julij 2013.

    Zic....Se strinjam 100%.... Res, zakaj se ne obrnete stran...in s takimi nizkimi komentarji pač kačete kako ubogi ste "na duhu"....

  • slajan 14:29 23.julij 2013.

    Temeljno vprašanje: Ali je bolj bolano, da 1000 novinarjev pred porodnišnico čaka na rojstvo enega izmed 10000 rojenih isto sekundo, ali da jih bo novorojenec imel do smrti enako število na vsakem koraku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.