Šport /sport/kolesarstvo
15272 ogledov

Bomba! Roglič dobil zeleno luč za odhod, odločitev znana že v ...

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fuckZ24 20:04 28.september 2023.

    Hvala bogu, da gre. Ta kuhinja, ki so si jo privoščili JV, gre na škodo celotnega cestnega kolesarstva.

  • Anja1956 16:20 28.september 2023.

    Da se Roglič dogovarja z Ineosom , mi je bilo jasno že na Giru ! Da ni smel zmagati v Španiji , je to samo potrdilo !

  • Avatar Zoran
    StarMačk 20:33 28.september 2023.

    Bla, bla, bla..., ugibanje in nakladanje na polno, kakor vsi prispevki na to temo do sedaj! Bom pa še sam pridal svoj lonček. Če bo Primož dejansko že po tej sezoni lahko zamenjal ekipo, kar se mi zdi še najmanj ...prikaži več verjetno, oz. bi prišlo v poštev edino, če je kaj na tem, da se pripravlja združitev Visme in Soudala, takrat to ne bo ne INEOS, ne Movistar, ne Lidl - Trek, ampak Bahrain Victorious, kar bi bilo glede na tekmovalni kader s katerim razpolagajo te ekipe, za Primoža najboljša rešitev.

  • Kmodri 22:47 28.september 2023.

    Kolesarstvo? Gonjejenje za denar!

  • atamama 15:50 28.september 2023.

    pri 33 nekje mi že trka na vrata penzija in kaj veliko ne bo izbire po 2025.

  • dare326 19:14 28.september 2023.

    Rogla in G sta soseda v Monaku. Rogla se dobro počuti v Španiji. Bahrain ima € in potrebuje kapetana. Težka odločitev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.