On daje nasvete mladim glede objav, oba stara pa razkrivata kar jim na pamet pade, da bi se obdržala na sceni. Bruh. A je to reklama za njeno župansko kandidaturo s temi neprebavljivimi objavami?
Bor, MOGOČE PA NISO KRIVI VSI OKOLI TEBE AMPAK SI LE TI SAM. Fantje so se trudili ohranit normalnost ti si pa izigraval zvezdo. Verjetno sem med vsemi komentatorji videl več vaših koncertov, kot vsi ostali skupaj, tudi v najbolj… ...prikaži večj zakotnih krajih, z ekipo smo postali kolegi in glavna težava si postal ti. Ne bend, ne hčerka. Bend je bil familija, z dekleti vred, ti si pa to uničil. Ko bo razpadla vajina zveza pa boš jokajoč prišel nazaj.
Tale članek še bolje pokaže kaka rit je ta človek. Hčerka ga nahruli zaradi tega kar je delal družini, on pa ni toliko očeta, da bi požrl cmok in dal vsaj tiho, če se že ne zna opravičit.
Tvoji otroci so TVOJI otroci in ne glede na njihov odziv jih moraš jemat kot tvoje otroke, tale jih pa osira v imenu svojega napuha. Če si v času odraščanja ni vzel dovolj časa, da ustvari pristni stik, je še… ...prikaži več bolj žalostno zanj!
To je navaden bolnik.
Seveda so. Ampak kolikor vidom realnost zvez z odraslimi otroki okrog sebe, jih je pol razpadlo, druga pol šlo čez zakonska svetovanja ipd, precej ostalo skupaj le zaradi otrok. Večji otroci štekajo zase da je težko najt dobrega partnerja na… ...prikaži več daljši rok, nekateri pa nočejo štekat da so njihovi starši v istem zosu.
bedno, ko je vse v razsulu- vrednote, kot biti zvest, časten do partnerja v dobrem in slabem. Potem je pa žalostna hči kriva, ker jo boli bolečina izdane matere. Kot šlogarca vidim hitri propad te zveze. Dva narcisa sta skupaj… ...prikaži več le toliko časa, dokler sta popularna. Ko se med poliže, pride križ.
Deli se norca kolkr hočeš, ampak tudi stari se zaljubljajo, samo mladi niso več. Ljudje so danes vedno manj pripravljeni prenašat dolgoletno sranje v slabih zvezah.
Ja, kdo pa povzroči "dolgoletno sranje v slabih zvezah", najbrž ne kakšen Norvežan, Avstrijec, Nemec, Francoz???!!! Sami so krivi, ker se ne znajo potrudit vzdrževat spoštljivih odnosov in ohranjat vrednot v družini!!!!!!!!!
Jebo vas pisuni, kdo vam plačuje za to propagando
Dva narcisoida in ''ubogi '' njih najbljižji. Sicer pa za reklamo ali rabiš lepotico? Ne prežvečeno političarko pa... lejte koliko se piše o njima.
On daje nasvete mladim glede objav, oba stara pa razkrivata kar jim na pamet pade, da bi se obdržala na sceni. Bruh. A je to reklama za njeno župansko kandidaturo s temi neprebavljivimi objavami?
Točno tako...
Dva nekdanja člana...bilo pa prošlo.
Bor, MOGOČE PA NISO KRIVI VSI OKOLI TEBE AMPAK SI LE TI SAM. Fantje so se trudili ohranit normalnost ti si pa izigraval zvezdo. Verjetno sem med vsemi komentatorji videl več vaših koncertov, kot vsi ostali skupaj, tudi v najbolj… ...prikaži večj zakotnih krajih, z ekipo smo postali kolegi in glavna težava si postal ti. Ne bend, ne hčerka. Bend je bil familija, z dekleti vred, ti si pa to uničil. Ko bo razpadla vajina zveza pa boš jokajoč prišel nazaj.
Tale članek še bolje pokaže kaka rit je ta človek. Hčerka ga nahruli zaradi tega kar je delal družini, on pa ni toliko očeta, da bi požrl cmok in dal vsaj tiho, če se že ne zna opravičit.
A veš kaj, dons tud otroci niso več tisto kar so bili včasih, postajajo egotrip instagram pamži, staršem so že davno ušle vzgojne vajeti iz rok.
Tvoji otroci so TVOJI otroci in ne glede na njihov odziv jih moraš jemat kot tvoje otroke, tale jih pa osira v imenu svojega napuha. Če si v času odraščanja ni vzel dovolj časa, da ustvari pristni stik, je še… ...prikaži več bolj žalostno zanj! To je navaden bolnik.
Seveda so. Ampak kolikor vidom realnost zvez z odraslimi otroki okrog sebe, jih je pol razpadlo, druga pol šlo čez zakonska svetovanja ipd, precej ostalo skupaj le zaradi otrok. Večji otroci štekajo zase da je težko najt dobrega partnerja na… ...prikaži več daljši rok, nekateri pa nočejo štekat da so njihovi starši v istem zosu.
Fak sladkorno sem dobil...
Srečna mladoporočenca, doma ga pa že vnuki čakajo,ja en pa res ne vejo kaj je prav,tako kot “novinarji“
bedno, ko je vse v razsulu- vrednote, kot biti zvest, časten do partnerja v dobrem in slabem. Potem je pa žalostna hči kriva, ker jo boli bolečina izdane matere. Kot šlogarca vidim hitri propad te zveze. Dva narcisa sta skupaj… ...prikaži več le toliko časa, dokler sta popularna. Ko se med poliže, pride križ.
Kaj pa mi vemo kakšna sta bila ena dva drug do drugega v dobrem in slabem?
Oba sta f........aaaaaaa
Pa ta dva skačeta ven izza ovinka vsak dan, včasih je štrukelj skakal iz hladilnika , zdaj pa ta dva, kot, da nas to zanima,
Kdo hudiča te pa sili, da bereš take članke??? Beri pač tisto, kar ti tvoj Janša priporoča.
Janez kaj ima Janša z tem bedakom in hčerko???? Še en obsedenec z Janšo....
Zanimivo @dej11 za vas so vsi bedaki razen veličastni princ teme..Mnogi bi vse lažje prebavili kot bolnega JJ..
Ender pri katerem se ti vstane ko vidiš sliko pri njemu ali njej??? Drugače pa malo preberi svoje komentarje pa preberi kakšne bedarije pišeš...
Obema golobčkoma je odpadlo perje, sedaj sta gola, neboglena ...pred zakonom, družinami, kariero...in prav je tako.
Nič pa o tem, kaj se je dogajalo v parlamentu na WC-ju?
Pa ress, kaj se je dogajalo na WC?
BULJAN bulja Urško u buljo = BULJANA
ko postane Bor Zuljan žrtev ...
Srbska posla.
Mlada ljubezen, kako si ti čudežna.........
Deli se norca kolkr hočeš, ampak tudi stari se zaljubljajo, samo mladi niso več. Ljudje so danes vedno manj pripravljeni prenašat dolgoletno sranje v slabih zvezah.
Ja, kdo pa povzroči "dolgoletno sranje v slabih zvezah", najbrž ne kakšen Norvežan, Avstrijec, Nemec, Francoz???!!! Sami so krivi, ker se ne znajo potrudit vzdrževat spoštljivih odnosov in ohranjat vrednot v družini!!!!!!!!!
Tvoji komentarji na nivoju,človeške ribice.
Velja tudi za levičarske komentatorje: bolj star, bolj nor!
Pričakovano je, da ob tem prispevku vsa klet na okopih.