Magazin /magazin/vip

Bora Zuljana javno napadla lastna hči, zdaj je povedal svojo plat zgodbe

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hudini 11:22 08.junij 2026.

    Jebo vas pisuni, kdo vam plačuje za to propagando

  • atamama 08:30 08.junij 2026.

    Dva narcisoida in ''ubogi '' njih najbljižji. Sicer pa za reklamo ali rabiš lepotico? Ne prežvečeno političarko pa... lejte koliko se piše o njima.

  • Žvižgač 09:31 08.junij 2026.

    On daje nasvete mladim glede objav, oba stara pa razkrivata kar jim na pamet pade, da bi se obdržala na sceni. Bruh. A je to reklama za njeno župansko kandidaturo s temi neprebavljivimi objavami?

  • irena213 08:51 08.junij 2026.

    Dva nekdanja člana...bilo pa prošlo.

  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 11:30 08.junij 2026.

    Bor, MOGOČE PA NISO KRIVI VSI OKOLI TEBE AMPAK SI LE TI SAM. Fantje so se trudili ohranit normalnost ti si pa izigraval zvezdo. Verjetno sem med vsemi komentatorji videl več vaših koncertov, kot vsi ostali skupaj, tudi v najbolj ...prikaži večj zakotnih krajih, z ekipo smo postali kolegi in glavna težava si postal ti. Ne bend, ne hčerka. Bend je bil familija, z dekleti vred, ti si pa to uničil. Ko bo razpadla vajina zveza pa boš jokajoč prišel nazaj.

  • trolček 07:18 08.junij 2026.

    Tale članek še bolje pokaže kaka rit je ta človek. Hčerka ga nahruli zaradi tega kar je delal družini, on pa ni toliko očeta, da bi požrl cmok in dal vsaj tiho, če se že ne zna opravičit.

    • popokatopetl 10:07 08.junij 2026.

      A veš kaj, dons tud otroci niso več tisto kar so bili včasih, postajajo egotrip instagram pamži, staršem so že davno ušle vzgojne vajeti iz rok.

    • trolček 10:31 08.junij 2026.

      Tvoji otroci so TVOJI otroci in ne glede na njihov odziv jih moraš jemat kot tvoje otroke, tale jih pa osira v imenu svojega napuha. Če si v času odraščanja ni vzel dovolj časa, da ustvari pristni stik, je še ...prikaži več bolj žalostno zanj! To je navaden bolnik.

    • popokatopetl 11:10 08.junij 2026.

      Seveda so. Ampak kolikor vidom realnost zvez z odraslimi otroki okrog sebe, jih je pol razpadlo, druga pol šlo čez zakonska svetovanja ipd, precej ostalo skupaj le zaradi otrok. Večji otroci štekajo zase da je težko najt dobrega partnerja na ...prikaži več daljši rok, nekateri pa nočejo štekat da so njihovi starši v istem zosu.

  • Kojak 10:05 08.junij 2026.

    Fak sladkorno sem dobil...

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:52 08.junij 2026.

    Srečna mladoporočenca, doma ga pa že vnuki čakajo,ja en pa res ne vejo kaj je prav,tako kot “novinarji“

  • Avatar Latissa
    Latissa 09:30 08.junij 2026.

    bedno, ko je vse v razsulu- vrednote, kot biti zvest, časten do partnerja v dobrem in slabem. Potem je pa žalostna hči kriva, ker jo boli bolečina izdane matere. Kot šlogarca vidim hitri propad te zveze. Dva narcisa sta skupaj ...prikaži več le toliko časa, dokler sta popularna. Ko se med poliže, pride križ.

    • popokatopetl 10:12 08.junij 2026.

      Kaj pa mi vemo kakšna sta bila ena dva drug do drugega v dobrem in slabem?

  • maček 13:25 08.junij 2026.

    Oba sta f........aaaaaaa

  • Plavi-mil 08:31 08.junij 2026.

    Pa ta dva skačeta ven izza ovinka vsak dan, včasih je štrukelj skakal iz hladilnika , zdaj pa ta dva, kot, da nas to zanima,

    • Janez_533 08:52 08.junij 2026.

      Kdo hudiča te pa sili, da bereš take članke??? Beri pač tisto, kar ti tvoj Janša priporoča.

    • DEJ11 10:05 08.junij 2026.

      Janez kaj ima Janša z tem bedakom in hčerko???? Še en obsedenec z Janšo....

    • Ender3 11:39 08.junij 2026.

      Zanimivo @dej11 za vas so vsi bedaki razen veličastni princ teme..Mnogi bi vse lažje prebavili kot bolnega JJ..

    • DEJ11 12:06 08.junij 2026.

      Ender pri katerem se ti vstane ko vidiš sliko pri njemu ali njej??? Drugače pa malo preberi svoje komentarje pa preberi kakšne bedarije pišeš...

  • ivo5 23:55 08.junij 2026.

    Obema golobčkoma je odpadlo perje, sedaj sta gola, neboglena ...pred zakonom, družinami, kariero...in prav je tako.

  • jan631 16:03 08.junij 2026.

    Nič pa o tem, kaj se je dogajalo v parlamentu na WC-ju?

  • karaći 12:49 08.junij 2026.

    BULJAN bulja Urško u buljo = BULJANA

  • evakant 08:03 08.junij 2026.

    ko postane Bor Zuljan žrtev ...

  • dare326 14:23 08.junij 2026.

    Srbska posla.

  • slovenski3 08:31 08.junij 2026.

    Mlada ljubezen, kako si ti čudežna.........

    • popokatopetl 10:09 08.junij 2026.

      Deli se norca kolkr hočeš, ampak tudi stari se zaljubljajo, samo mladi niso več. Ljudje so danes vedno manj pripravljeni prenašat dolgoletno sranje v slabih zvezah.

    • munja 14:33 08.junij 2026.

      Ja, kdo pa povzroči "dolgoletno sranje v slabih zvezah", najbrž ne kakšen Norvežan, Avstrijec, Nemec, Francoz???!!! Sami so krivi, ker se ne znajo potrudit vzdrževat spoštljivih odnosov in ohranjat vrednot v družini!!!!!!!!!

    • maček 03:11 09.junij 2026.

      Tvoji komentarji na nivoju,človeške ribice.

    • slovenski3 06:57 09.junij 2026.

      Velja tudi za levičarske komentatorje: bolj star, bolj nor!

  • Ender3 11:41 08.junij 2026.

    Pričakovano je, da ob tem prispevku vsa klet na okopih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.