Slovenija /slovenija/intervjuji
23550 ogledov

Branko Gregorčič: "Tudi meteorologi smo bili pred tridesetimi leti optimisti"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 08:43 14.julij 2024.

    Strokovnjak, po strokovnosti na las podoben oni 'zdravnici' iz časov t.i. kovida, Beovićevi. Žal še zdaleč nista edina take baže. Sicer pa nič čudnega, pri takih volilcih, ki 'jedrno odgovorno' ploskajo še tako očitni laži.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 09:11 14.julij 2024.

    Spoštujem tega človeka, deluje pozitivno, itd.Ampak ne bi rekel. da se "pretegnejo" pri svojem delu, ker so tu glavni računalniški modeli....In seveda ne zna odgovoriti na Chemtraile.pravi, da "teoretikov zarot" ni moč prepričati, ne zna pa povedati zakaj redko še ...prikaži večše vidimo sinje modro nebo, ki smo ga bili vajeni par desetletij nazaj...Saj ga razumem, kariera je važna....Ampak kakšnih dvajset let nazaj so se v OZN pogovarjali o tem ali je pršenje AL o ksida smotrno ali ne.Sedaj pa to zanikajo

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:37 14.julij 2024.

    Dobra služba

  • Antivaxer 20:38 14.julij 2024.

    Leta 1973, sem se učil za jadralnega pilota v Titovem Velenju... takrat so reaktivni avioni za sabo vlekli sled, ki se je po nekaj minutah razblinila. Propelerski motorji niso delali te sledi. Danes je nebo prepleteno s sledmi, ki se ...prikaži več razblinijo v nekaj urah! Branko, kdo je tu nor? Na vrtu včasih skoraj nismo poznali bolezni pri vrtninah...danes je vse bolano in se vrtičkarji od flanc naprej "borimo" z boleznimi! Branko, kdo je tu nor? Vem, jaz sem nor, ker sem ravnozemljaš in bedak antivaxer...

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:14 15.julij 2024.

    On je nastavljen,da nas prepričuje,da je vreme normalno

  • Antivaxer 20:44 14.julij 2024.

    Če me zanima napoved neurja, grem na neurje.si, kjer imajo veliko bolj točne prognoze kot tile plačanci...

  • Nelaži 10:08 14.julij 2024.

    Za Branka Brezjajčnika je geoinženiring in vremensko vojskovanje, /ki se vedno dogaja med NATO vajami pri nas) teorija zarote. Kaj drugega od hlapca kabala mafije ni za pričakovati. Odvetnik Mirnes Ajanović iz Bosne je v Švici dal na analizo pravi ...prikaži več saharski pesek in lažni saharski pesek, ki pada na naše avtomobile. V pesku na avtomobilih so bili prisotni tisočkratni presežki kovin v pravem saharskem pesku tega ni bilo. V Tennesseeju so prepovedali kemično zapraševanje neba,

  • Avatar Leon
    Leon 08:05 14.julij 2024.

    Kakšen ARSO in meteorologi https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/znanstvenika-dolenca-mocno-presenetila-izjava-poslanke-sds-o-vremenu/

    • korisnik_19274 15:40 14.julij 2024.

      Skrinjarjeva dobro dokazuje da ima IQ navadnega prahu ,pise neumnost za neumnostjo🤦‍♂️

  • Kmodri_ 19:41 14.julij 2024.

    Nakladač!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.