Slovenija /slovenija/crna-kronika
9 ogledov

Brez čelade v smrt

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 11:11 17.september 2011.

    aj aj aj žalostno :((

  • diabolik 14:31 24.september 2011.

    Kaj kdo vodi kako statistiko, kolikokrat je ob smrti motorista bila izsiljevana prednost? Policija bi jo sicer morala, a njim ne verjamem niti to, da je noč temna. Sedaj v sredo sem tudi jaz nabasal na blondinko, ki mi je ...prikaži več z enoprostorcem zaprla pot v nepreglednem ovinku. Motor je spredaj totalka, meni pa zaradi nizke hitrosti ni kaj dosti. Pišem še s tega sveta. Koliko me ni zjebala voznica pa me bo sedaj zavarovalnica, ker njih ne zanima, če je motor denimo bil kak oldtimer v izvrstni formi. Njim in njihovim nesramnim ter bebavim cenilcem je važno, da te čimbolj zjebejo, njihovim direktorjem pa, da se okoli novega leta v medijih hvalijo, kako uspešni so in koliko ima njihova zavarovalnica dobička. Hallo??? Če bi jaz bil direktor, bi o tem strogo molčal ali priredil podatke na minimalen dobiček. Saj vsi vemo, da so povsod premije previsoke ! Morda ravno zaradi previsokih plač v zavarovalnicah in zaradi nagona po plenu naših zavarovalničarjev. Saj ne vem, zakaj je zavarovanje vozil obve

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.