Pravilno,z vsemi vplivnicami.
čakte sla se je dol prodajat...pol je pa en mal prevec dobesedno vzel da ponuja VSE....in ga je počla.....čaki če sta bla prej zmenjena da lahko VSE zakaj pol sprememba???
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Pravilno,z vsemi vplivnicami.
čakte sla se je dol prodajat...pol je pa en mal prevec dobesedno vzel da ponuja VSE....in ga je počla.....čaki če sta bla prej zmenjena da lahko VSE zakaj pol sprememba???