Slovenija
86 ogledov

Bunga bunga po slovensko

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Niko_K_ 09:26 02.december 2011.

    Kdo je Suzana Jakšič?

  • Žurnalček 11:30 02.december 2011.

    Tud jaz sem si takoj rekel , kdo je pa ta koza in kaj ima in zakaj ona ocenjevati. Njen nivo smo videl in to zadostuje. Sramota za Žurnal , da se takšni sramotni članki sploh pojavljajo.

  • jožateboža 13:12 02.december 2011.

    Glede na oceno poznavalke Suzane, bo potrebno voliti stranke glede na njihove spolne afere, ker druge stvari dandanes tako več niso pomembne, hvala bogu, da obstajajo še take "super tete", ki nam bodo pokazale pravo pot.

  • Method 10:44 02.december 2011.

    U P... M...... kaj je to Slovenija zenska ki je zaslovela z pizdarijo na TV, Playboy tukaj prica o politika ma dej no pejt spat...Zurnal dej prosm ne devat takih bednih clankov gor drgac bos sov pre meni hmalu RSS delete....

  • jožateboža 13:05 02.december 2011.

    Da te potolažim, seveda se motiš, saj sem prepričan desničar na teh volitvah in tudi sicer.Kar se tiče pa grobjana, pa mi lahko verjameš da znam zelo nežno poskrbeti za tiste, ki si nežnosti želijo, na kar nakazuje tudi ...prikaži več moj nik. To kar je včlanku pa je seveda non sens in če tega ne razumeš te bi morda spomnil na pregovor "le čevlje sodi naj kopitar" lep dan tudi tebi in veliko nežnosti v prihodnjem letu ti želim.

  • jožateboža 07:32 02.december 2011.

    Kdo je ta kuzla?!...

  • suzana.kos 08:38 02.december 2011.

    očitno ti ocena"kuzle" ni všeč...madonca, kakšne izraze uporabljaš.....mene pa zanima, če bi Janša tako kotiral, če bi solato na tržnici prodajal :-)

  • Dongjang 08:43 02.december 2011.

    Ti draga moja pojma nimaš kaj je ta prav dec. Vsi našteti ali imajo težavo ali s prostato ali pa jim sploh ne stoji. Moraš enkat probat enga gozdarja, da te bo s smolnato roko po rit in boš vidla ...prikaži več kaj je ta prav dec.

  • suzana.kos 08:49 02.december 2011.

    katastrofa, kakšna sveta preproščina...ja, smolnate roke, tega si večina žensk želi... ker potem ni treba na depilacijo bikinija? in si že od tega zadovoljena :-)

  • 1111 09:32 02.december 2011.

    ...to so komentarji poznavalke.??? ...prazna glava, ki ji manjka reklame...kot zgleda, res rabi da jo nekdo po plastični riti......o Popotu škoda besed...ta še zmerom ne pozna pregovora, da ima laž, krate noge in dolgi nos!!

  • Katja Bozjak 09:55 02.december 2011.

    ja mislim,da z kuzlami se pa res ne bomom obmetavali!!1

  • suzana.kos 10:09 02.december 2011.

    ja, se strinjam s teboj..."kuzlo" je definitivno sproduciral moški, leve politične orientacije in primitivni grobjan

  • ZasekaMož 11:04 02.december 2011.

    morska zvezdica

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.