Svet
2033 ogledov

Rusko priznanje separatističnih regij sprožilo val odzivov in nasilja

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:31 22.februar 2022.

    Dvoličnost in nenačelnost EU..Ko je bil popolnoma enak primer s Kosovom je bilo po nalogu ZDA seveda podpreti odcepitev, sedaj pri Lugansku in Donecku pa seveda jamrajo na polno...Poleg tega je zahod požrl obljube iz sporazuma Minsk 2015, kjer se ...prikaži več je obljubila neodvisnost teh pokrajin in ne-približevanje NATA ruskim mejam...Vse to ste požrli in spustili nad rusko prebivalstvo neonacistične enote AZOV, ki po hitlerjevsko pobija Ruse....Kaj je torej Putinu preostalo drugega kot priznanje pokrajin..

  • sandi76 09:33 22.februar 2022.

    Kaj je Janša že čestital Bidnu za izvolitev ?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:09 22.februar 2022.

      Doslej mu je uspelo nas osramotiti in se skregati s Kitajsko, ZDA, Rusijo in pol EU ....same gospodarsko nepomembne države očitno..

  • Pišmevuh 09:32 22.februar 2022.

    A Kosovo pa smo priznali, na srbskem ozemlju, pa Taiwan na kitajskem.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:06 22.februar 2022.

    Janša: Slovenija obsoja to nezakonito dejanje........Velika večina Slovencev tega ne obsoja, torej vsi, ki ne volijo SDSsovcev, torej preko 80% še normalnih volivcev...In zadnji čas je, da nam Janša neha delat škodo..Kdo bo odgovarjal, ko bodo Rusi prekinili trgovino z ...prikaži več nami...Banda lopovska, samo škodo delate na vsakem koraku..

    • krnekina12 11:16 22.februar 2022.

      Ce si ti usekan v glavo, ne posplosuj tega na ostale. Po tvoje normalen clovek ne obsoja okupacije suverene drzave? Sej ni cudn, da mas sebe za normalnga res...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:38 22.februar 2022.

      Gre za popolnoma enako zadevo kot pri odcepitvi Kosova in tisto ste ovce seveda podprle, ker je bilo pod taktirko ZDA, sedaj ko gre za odcepitev Rusov od Ukrajine, kjer jih pobijajo, pa zavračate, banda primitivna...dvolična, nenačelna..

    • krnekina12 11:53 22.februar 2022.

      Ce ne bi vedu, da si dejansko bolan u glavo, bi si se mislu da si trol.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:12 22.februar 2022.

      Vedno navajam dejstva, vedno !! Kako ste jih določeni sposobni prebavit pa ni več moj problem...

    • krnekina12 12:31 22.februar 2022.

      To me spominja na tistega, ki se v norisnici dere: "Jaz sem Napoleon!". On tudi navaja dejstva. Po njegovo. Boscki. xD

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:11 22.februar 2022.

      Sem mislil, da te spominja na tistega, ki roma peš v Titove Jajce in skandira.."Mi smo Titovi, Tito je naš"....On je tudi poln dejstev ;))

  • leonardo 11:18 22.februar 2022.

    Janša še malo in se boš nehal vtikati v stvari, ki te ne bi smele brigati. Tudi Slovenci smo želeli svojo državo in jo s podporo tudi dobili. Mislim pa, da nimaš pravice govoriti o podpori Slovencev, ker nas je ...prikaži veče več, ki se nekako enačimo s slovanskimi narodi in njihovo kulturo in ne z Amerikanci. Torej pred svojim koncem, kar se tiče politike, pa bodi vsaj enkrat diplomat.

  • h4ck3r 09:42 22.februar 2022.

    Zanimivo interpretiranje Kitajskega odziva. Če se nekdo ne opredeli, to ne pomeni da ne podpira odločitve. Kitajska želi na videz ostati "nevtralna", čeprav vse zadnje poteze nakazujejo vedno večje povezovanje z Rusijo. Nastaja zanimivo razmerje moči, ki pa nikakor ni ...prikaži več povšeči Američanom, če začnejo izgubljati še evrospke zaveznike ostanejo sami.

  • Evangelina_Moore 13:24 23.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Albatroz 13:08 22.februar 2022.

    Upam da se spominja Janša svojih dejanj pred več kot tridesetimi leti, upal je na priznanje tujih držav in če nebi bilo podprto bi bil izgnan in obsojen marsičesa z vsemi ostalimi ki so hrepeneli k osamosvojitvi, in veliko jih ...prikaži več je bilo tudi proti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.