Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
14 ogledov

Če bo referendum, dvignite prihranke

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Bond 08:50 18.maj 2012.

    Le zakaj je potrebno s takimi pompoznimi naslovi nekega nepomembnega novinarja ustvarjati paniko v javnosti, Predvsem tako imenovani novinarji, bi se morali zavedati svoje družbene odgovornosti in skrbneje pretehtati svoje besede, ne pa kar povprek in počes pisati bedarije in strašiti ljudi.

  • deželan 09:11 18.maj 2012.

    Seveda je to možen scenarij a zelo težko verjeten, ker v njem izgubijo vsi.Smo v krizi a poglejmo malo bolj trezno. Koliko prebivalcev na svetu živi mesečno z 20$, brez osnovnih življenjskih potrebščin, bolni, brez dela ali podpore ...prikaži več ? V primerjavi z tem delamo rom pom pom zgolj iz hlastanja po več in izravnavanju " krivic" .Smo pa potrebni korenitih sprememb.V to godljo so nas spravili finančniki ( bankirji ) in politiki. Eni so dajali neomejene kredite in nas navadili na večji standard, drugi so kredite najemali in kupovali glasove , oboji pa osebno nimajo nobenih finančnih sankcij.Bankirje deloma razumem, njihov prodajni artikel je denar in trenutno stanje samo povečuje povpraševanje po njihovem artiklu ( denarju) , razumem tudi politike, da so željni oblasti on njihov artikel na volitvah je obljuba, ki jo poskušajo uresničiti pa tudi če se zadolžijo.Sedaj vidimo, da je ravnanje tako finančnikov kot politikov le fikcija in slo po zaslušk

  • jožateboža 10:20 18.maj 2012.

    Zjebat končno banke in vzet oblast butcem, ki znajo samo piti in žreti,za delo tako ni sposobnih ljudi. Pa seveda pobrat denar dolžnikom, ki so dodatno državo spravili na kant in lepo živeli od kreditov, danespa so ...prikaži več bogi, ker ne morejo vračati, jebeš banke pa hazardiranje z javnimi financami.

  • graff 11:04 18.maj 2012.

    No tak komentar je v službi vlade in gre za črno propagando. Mene bolj skrbi dejstvo, da je mariborska nadškofija pridelala 800 miljonov izgube, ki jo bomo morali tudi skozi ,,varčevalne ukrepe,, plačati vsi Slovenci. Ni pa vlade sram, da ...prikaži več je veteranom vojne za Slovenijo, s pomočjo skorumpiranih vodstev obeh krovnih organizacij, zaradi česar se utegne zgoditi množičen izstop, ukinila dodatno zdravstveno zavarovanje, med tem ko več tisočim oficirjem bivše JLA, ko so bili na nasprotni strani, danes po sporazumu mesečno plačuje v povprečju 1.300 evrov pokojnine. O tem pa novinar, ki jebil takrat verjetno še prisesan na materine prsi seveda ne ve nič.Prav je da pišete in nakazujete problematiko a prav je da ste pri tem objektivni in pošteni, ta članek to zagotovo ni.

  • MeršolLingvist 11:15 18.maj 2012.

    Grčija ni tako daleč. Zdaj lahko varčujemo še z relativno majhnimi posledicami. Naslednje leto bi moralo biti to varčevanje bistveno večje, če bi bil referendum.

  • graff 11:50 18.maj 2012.

    Danes dopoldne so mi na UE odseku za veterane vojne za Slovenijo povedali, da v primeru če začnejo veljati varčevalni ukrepi vlade, se med ostalimi za veterane:- ukine dodatno zdravstveno zavarovanje in- zdraviliško zdravljenje, ki so ga že ...prikaži več letos več kot prepolovili.Pozanimaj se pri pristiojnih sam pa sem pred tedni zadevo bral med naštevanjem ukrepov, o tem je govoril tudi minister Vizjak.Pravkar pa sem dobil od veteranske organizacije potrditev mojih navedb,

  • babi 16:42 20.maj 2012.

    Malo sem pogledala komentarje in vidim, da ljudje raje verjamejo populistom, kot realistom.....Najbolj populističen je Zoki, ki noče referenduma, noče pa tudi ga preprečiti...je eden tistih, ki bi mu bankrot države prišel prav. Je močno zadolžen, kapital je spravil v ...prikaži več tujino in mu ne bo hudega....raja pa bo pocrkala. Sicer pa si bo narod pisal sodbo sam....ko ne bodo imeli kaj jesti in se s čim greti, bodo razbili "lepo mesto Lj"...ampak Zokiju se tudi za to mesto jebe!!!!

  • korisnik_5901 17:44 18.maj 2012.

    :))))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.