Šport /sport/nogomet
62191 ogledov

Čeferin obračunal z Janšo in Co.: "Smilili bi se mi, če ne bi ..."

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 12:37 13.januar 2021.

    Kakšni kreteni se šele spuščajo komentirat njegovo delo...

  • groffriedrich 15:48 13.januar 2021.

    Bravo Aleksander Čeferin!Pameten in razgledan človek!Pa kaj potem,če ima dobro plačano službo?Ima pa možgane,zato pa ne dela v Zloveniji,ampak v tujini in to za lepe denarce.Vsi tisti,ki ste mu pa nevoščljivi pa izvolite,prevzemite njegovo mesto,če ste tako spodobni,kot je on.Vsaj ...prikaži več eden od sposobnih in znanih slovencev,katerega tujina upošteva.Bravo Aleksander,le tako naprej!!!!!

    • Ender3 16:13 13.januar 2021.

      Res je, Čeferin ni le razgledan, strokoven ima tudi karizmo, ki je drugi nimajo. To, da ima podporo v tujini in upliv v njihovi politiki, je uspeh zanj in državo, ki jo zastopa. Pravi človek, na pravem mestu.!

    • groffriedrich 16:20 13.januar 2021.

      Brez skrbi ender3,vem kakšen je,ga osebno poznam.

    • groffriedrich 18:03 13.januar 2021.

      Bravo ovca,mislim,da si lepo opisal kadrovanje v naši vladi!

    • groffriedrich 19:27 13.januar 2021.

      Pardon.

  • b131842ff4cf06b4da1fa73d8b0309a87f5ecde6 18:30 13.januar 2021.

    CAR !!

  • mirror 13:15 13.januar 2021.

    Čeferin Janše še omenil ni, novinar pa iz tega naredi cel roman samih zavajanj in insinuacij.

  • 5da6d14598e7198f12e184f0cbb89755f221b19a 20:34 13.januar 2021.

    [ Je pa zanimivo videti, kako strah jih je. Pri teh ljudeh sem vseeno pričakoval malo več trdnosti, mislil sem, da so bolj pogumni. Pa niso. Predvsem so nebogljeni in so se v izrednih razmerah, v katerih naj bi po ...prikaži več prepričanju nekaterih funkcionirali dobro, popolnoma izgubili, ... ] Čista 10-ka.

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:54 13.januar 2021.

    Čeferin se počasi pripravlja na predsedniške volitve, saj ni nor, naiven pa verjetno tudi ne toliko, da bi se ukvarjal z nekimi strančicami in politikanti.

  • igorgeus 21:23 14.januar 2021.

    vidim, da so troli nasli ta portal, whalecum

  • rozi6 12:41 14.januar 2021.

    Spoštovani g. naj se briga za šport, ne pa za politiko. Nikjer vsvetu športa ti dve funkciji nista združljivi

  • dusan11 12:57 13.januar 2021.

    Če bi bil pameten se nebi vtikal v politiko, ker pa ni je pa levak

    • peter3 12:58 13.januar 2021.

      Lahko ga je sram.

    • Ender3 13:24 13.januar 2021.

      Sram od koga ali česa ? Ko to tamo peva 🎥📡

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 19:21 13.januar 2021.

      Veš koga je lahko sram, tebe SDS trol - skrivač, ki nimaš jajc, da bi se pokazal s svojim imenom in priimkom, Sram je lahko to vlado, ki nam laže, krade in straši vse s skrivanjem za smrtonostnim virusom, ki ...prikaži več to itak ni. Razen v bolanih glavah takih kot si ti...

    • groffriedrich 20:38 13.januar 2021.

      Bravo juric👍👍👍!!!

  • tsinigoj3@gmail.com 07:33 14.januar 2021.

    Ubogi narod, sedaj še grožnja z Ćeferinom predsednikom!

  • Tupamaros 18:52 13.januar 2021.

    Bla bla brez odgovornosti za slovensko državo. Okroglo usnje je njegova domena.

  • bogdan76 17:34 13.januar 2021.

    Tudi Čeferin ni vsemogočni mož Evrope tudi njemu lahko hitro dobijo zamenjavo.

  • sunny35 13:33 13.januar 2021.

    v osnovi gre za spopad, ki se odseva na globalni ravni! Leva politika podprta z ogromnimi zneski iz tujine (beri Soros / deep state) mora pripraviti teren za uklonitev Slovenije interesom velekapitala (big tech). Karl Erjavec (Čeferin?) in KUL služi ...prikaži več tem interesom. Države in narodi bodo z leti izginili. Nastaja nova Sovjetska zveza na Zahodu! Komunizem v preobleki nadaljuje svojo pot skozi institucije! Cenzura se že izvaja, do zapiranja ljudi ni več daleč,

    • sunny35 13:34 13.januar 2021.

      sledi končni velespopad, nova kataklizma in postavitev novih mesij, meja, sistema, blokov! Trajalo bo nekaj let, vendar je neizbežno!

    • Ender3 14:50 13.januar 2021.

      Kot, da bi bral Wikipedijo, vse je dokazano in pričakovano. Še baba Vanga bi bila hvaležna. Strah ima velike oči, teorija zarot pa tudi.

    • igorgeus 21:22 14.januar 2021.

      Slovenija se je ze zdavnaj uklonila interesom kapitala, tudi trenutna vlada se mu klanja, tako da nima to neke veze z levicarji

    • sunny35 10:06 15.januar 2021.

      ima zveze v tem, da sedanja vlada odkrito nasprotuje Sorosu in njegovim interesom!

    • igorgeus 12:18 15.januar 2021.

      in kaj dela soros tako groznega, razen da financno podpira nevladne organizacije?

    • igorgeus 12:19 15.januar 2021.

      odkrito nasprotuje sorosu, pa tudi odkrito se klanja orbanu. Kdo je tu vecje zlo

    • igorgeus 18:53 15.januar 2021.

      vidim, da ne znas odgovoriti na vprasanje, znas pa talat minuse. sej mi je bilo jasno s kom imam opravka, iq20

    • sunny35 20:48 15.januar 2021.

      Soros seje notranji razdor v narodih in v samem vrhu EU in USA z vsiljevanjem svoje agende. Mešanje kultur s priseljevanjem povzroča vse večje probleme pri sobivanju in vodi v nasilje! Ko boš ti in tvoji somišljeniki sprejel pod svojo ...prikaži več streho eno muslimansko družino in pokazal vzgled možnega sobivanja sem bom prišel jaz k tebi učit kako to deluje!

    • igorgeus 13:05 16.januar 2021.

      mesanja kultur ne mores preprecit, zato se je potrebno zadeve lotiti drugace. prej ko se boste sprijaznili s tem, boljse je. in to ni soroseva ideja ali od kogarkoli drugega, to je dejstvo. razen ce nameravas min 1 mio podnebnih ...prikaži več beguncev, ki se nam obeta v prihodnjih letih na meji postreliti

    • igorgeus 13:07 16.januar 2021.

      ne zanima me vera, zanima me kaksen clovek si. mene osebno muslimani ne motijo, ce so vredu ljudje in mi ne vsiljujejo svoje vere, enako velja za vse ostale vere. ampak albancev, teh pa ne mores asimilirat, pa da se ubijes.

    • igorgeus 13:08 16.januar 2021.

      mesanje kultur ne vodi v nasilje, v nasilje vodi pohlep po denarju in moci, oblasti

    • sunny35 18:11 16.januar 2021.

      kot sem rekel, ko boš vzel kakšnega pod svojo streho boš nam ostalim predstavil svoj uspeh. Ko bodo ti postali večinsko prebivalstvo in mi v manjšini ne boš več tako govoril....asimilacija različnih nasprotnih kultur ne deluje!!! Pa se lahko ti na glavo postaviš!

    • sunny35 18:12 16.januar 2021.

      problem bo kmalu eskaliral v ZDA!!!

    • igorgeus 12:03 18.januar 2021.

      glej stari, ne mores se it globalizacijo samo tam, ko tebi pase. prej bos to dojel, manj se bos sekiral, ko pride neizbezno. potem, ko se bomo vsi pomesali, pa se lahko koncno nehamo sovraziti zaradi vere, kulture, geografije, barve ...prikaži več koze ampak zaradi tega kakšni smo v resnici.

    • igorgeus 12:04 18.januar 2021.

      cudno, da problem v zda eskalira šele takrat, ko pride rasist na oblast, kajne?

  • peter3 12:52 13.januar 2021.

    Torej, nekaj tako arogantnega in sluzastega pa se ne. Gospod verjame, da drzi boga za jajca, ker ima vrhunsko placano sluzbo, in misli, da lahko pljuva vse povcez , skratka vede se kot pavijan. Tem novodobnim japijem sploh ne gre ...prikaži večgre za naso domovino, zanimtata jih samo denar, oblast in samopromocija. Vsekakor njegovo vedenje ni za zgled, in ce karkoli, ni vredno intelektualca. V resnici sam podpihuje sovrastvo in priliva bencin, zdrahar ! Beda od bede ! Janez Jansa je za smrkavca Tata Mata !

    • Ender3 13:38 13.januar 2021.

      Bolanega obramboslovca primerjaš s priznanim pravnikom, intelektualcem. Primerjaš nekaj, neprimerljivega, je zgolj tvoje, osebno mnenje.

    • Ender3 17:45 13.januar 2021.

      medolino, pameti se ne da deliti po forumih!. Sprašujem pa se, kje ste bili nekateri, ko je Gospod pamet delil. Upal sem, da je dosegel tudi tiste, v kletnih prostorih, pa sem bil v zmoti 😕😖

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.