Šport /sport/nogomet
29431 ogledov

"Kot odvetniku za kazensko pravo se mi to zdi popolnoma nelogično"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:20 17.september 2023.

    "Kar je naredil Rubiales, je bilo neprimerno in nespametno. Ko pa berem, da je to kaznivo dejanje ... Kot odvetniku za kazensko pravo se mi to zdi popolnoma nelogično. To zgodbo ste do tega nivoja pripeljali novinarji." Bravo gospod Čeferin, ...prikaži več bobu je potrebno reči bob in dejstvo je, da so nekatere smernice merjenja uspešnosti medijev v boju za prevlado, ena izmed rak ran sodobne družbe! Prišli smo tako daleč, da bolj kot dejanja sama, danes mediji odločajo kaj je v družbi sprejemljivo in kaj ne!

  • Pierre 12:25 17.september 2023.

    Čeferin for president!!! jeb..Janšo....

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 10:42 18.september 2023.

      ja. rabimo mafijskega narko cigo odvetnika

  • Jernej65 11:04 17.september 2023.

    Pravilno.

  • zvestsebi 08:04 18.september 2023.

    Mislim, da G. Čeferin ne potrebuje bogatega in vplivnega očeta. On je že zdavnaj presegel zmožnosti očetovega vpliva in to z svojo sposobnostjo, znanjem in realnim pogledom na dogajanje pri nas in po svetu. Ali bi dobro vodil državo tega ...prikaži več ne vem, vem pa da je tega sposoben. Vprašanje pa je ali smo tega sposobni mi državljani, da bi podprli človeka, ki bi naredil red in se nehali sprenevedati kako se nič ne da, da je tako ali tako vse brez veze!

  • Francs 14:24 18.september 2023.

    Novodobni pregovor pravi : če kriv si pobalin , rešujejo te Senica , Matoz in Čeferin

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 10:41 18.september 2023.

    ko pa zastopaš narkomansko cigo mafijo te pa nič šuški v žepu ne srbijo. BOSCAROL JE SAM DAL 3,5 MIO GASILCEM, ti pa obračaš miljarde pa si dal 300 jurjev.... za bebote si v redu ja

  • Stane Adamič 04:38 18.september 2023.

    Po moji oceni so Čeferini tipični predstavniki GLOBOKE DRŽAVE. Očitno bo Slovenski volilec šel še petič na led.

    • Francs 14:21 18.september 2023.

      Slovenski volilcev je v tem tisočletju šel vedno na led in bo šel žal še večkrat.... Na žalost folk gleda na Čeferine kot , da so od Boga poslani dejansko pa je to odvetniška družba , ki rešuje najhujše kriminalce ...prikaži večlce , na žalost precej uspešno...

  • Kmodri 12:14 17.september 2023.

    Reče sinko bogatega odvetnika!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.