Zdravje
54853 ogledov

Četrta faza? Pripravite se kar na šesto!

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar _lolekbolek
    _lolekbolek 07:06 09.september 2021.

    STRAH STRAH STRAH, mejniki padajo na glavo vsak dan, BOJTE SE......

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:06 09.september 2021.

    Ja Marija ja, sej bomo vsi pomrli in bo konc sveta in to takoj po 8900. fazi!!

  • Luksi 07:36 09.september 2021.

    Če se prav spomnim je fašist, ko je serpentinšek odstopil pametoval, kako pod prejšnjo vlado ni bilo nobenih ukrepov, zdaj pa sam dela isto, ali se samo meni tako zdi, da so vsi isti...

    • zdrej 09:25 09.september 2021.

      Praviš da ni ukrepov. Jaz jih vidim: maske, testi, nedostopnost zdravnikov, če si bolan, pa še kaj. Mogoče bi še morali biti kakšni dodatni ukrepi, ampak opozicija ne podpira ukrepov, ampak jih uporablja za svoje interese, kar doprinese, da ukrepi ...prikaži več niso takšni, kot bi morali biti. Posledično številke so, kakršne so. Eden od ukrepov, ki jih pogrešam je karantena za ljudi, ki so bili v tujini: počitnicah/maturatskih itd.

    • Luksi 09:38 09.september 2021.

      Bravo, končno se nekdo strinja, definitivno so nekateri, ampak niso učinkoviti. Kar ne deluje je pa potrebno spremeniti, kako jaz ne vem, ampak očitno nam ne gre dobro.

    • jakec1575 10:05 09.september 2021.

      glede na to, da se zdaj kaze, da bi bilo bolje prekuziti mlade s prvotnim virusom, bi mi bili zdaj pod serpentinskom v veliko boljsi poziciji. ko bi zadeve vodili dejanski epidemiologi. Infektologi pac niso epidemiologi.

    • Luksi 10:24 09.september 2021.

      Jakec na žalost imaš prav.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:57 09.september 2021.

      jaz pa mislim, da je Janeza spet nekaj razjezilo in se pripravlja na to, da nas spet zapre v lastne domove. Mogoče pa namerava tako speljati volitve.

  • rd2dmk2 08:49 09.september 2021.

    pred par dnevi je en dohtar na rtv slo izhavil da je delta čist eliminirala beto. ok krasno virusu se med sabo tepejo. je pa ta dohtar izjavu še eno zelo zanimivo izjavo.. delta se hitro širi, ampak NI NEVARNA, ...prikaži več medtem ko je beta bila HUD STRUP. no torej kaj čakamo, vsi se hitr okužit, pa bo mir.. Kacin naj igle in zverek posprav pod mizo in naj raje organizira okuževanje,predlagam tečaje tanga..al pa še boljš : tečak prve pomoči, umetno dihanje..

  • Avatar jate
    jate 17:10 09.september 2021.

    kako slabše? hmm...je mar cepivo v kurcu...alora je bilo lani boljše ko še ni bilo cepiva

  • kapibara1 08:29 09.september 2021.

    Z napovedjo 6 faze, napoved tudi šeste špike. ob podpisu enake izjave, kot ob tretji špiki

  • bobubob 21:02 09.september 2021.

    Kim bi lahko prišel na obisk, morda bi se še česa naučil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.