Magazin /magazin/vip
437 ogledov

Čez Alenovo posteljo ogromno znanih Slovenk

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • pisava 08:45 31.marec 2016.

    perla od vseh nakladačev v bb.zrel je, da ga obdela kakšen psihoterapevt.ta fedlač ima sam s seboj velike probleme. take nadaljevanke gledajo samo gospodinje.na koncu koncev so to trači za kr neki.

  • motorka57 08:32 31.marec 2016.

    ....fant si pa nadut,lažeš .... Ni men izpod časti,ki ti meni lažeš,ampak mi je zato,ker ti misliš,da mi teb verjamemo,"kazanova" !

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:11 31.marec 2016.

    "Čez Alenovo posteljo ogromno znanih Slovenk"Povej imena al pa se ni zgodilo.

  • c1305166 13:11 31.marec 2016.

    Meni so pa posteljo grele znane svetovne mega zvezdnice, ampak ne bi o imenih.

  • edvard 13:35 31.marec 2016.

    Star pregovor pravi, da pes, ki veliko laja ne grize.....haha

  • maresem 15:52 31.marec 2016.

    Tipičen ćefurćina.

  • marabunta 20:46 31.marec 2016.

    kdo je ta pajac?....kako beden moraš bit, da se hvališ, koliko si jih obdelal....samo totalni primitivci lahko to razlagajo okrog

  • Majazmaja 12:46 01.april 2016.

    A so ti plakati popadali s stene na posteljo? ;)

  • patron 11:50 04.april 2016.

    bebči, skrij se.....!!!!

  • JT_Thomas 11:51 31.marec 2016.

    Sicer nekih reality showov ne gledam, tu pa tam kaj preberem - kot sem tukaj (pa mi je skoraj žal). In... Po moje pa tale človek za svojim širokoustenjem skriva to, da ni ravno pretirano uspešen pri ženskah...

  • Majazmaja 11:45 31.marec 2016.

    A ni tako, da je tak, ki se tako nenormalno baha, še vedno nedolžen? :) Samo vprašam ... To je tako, kot bi jaz rekla: 'Z Mickom Jaggerjem sva fuuuuul dobra prijatelja!' -> Resnica: pred leti me je ...prikaži več mami zvlekla na koncert, ki sva ga spremljali z n-te vrste.

  • allstarr111 10:29 31.marec 2016.

    MA dej ta pičke vidu neb čb krava gate nosila, skoz prav da je serijski nažigač in se s tem tolče po prsih, ko pa treba bit konkreten, pa pravi o imenih nebi. Jest poznam Clintona, ker sem stal v ...prikaži večv tretji vrsti ko je imel govor v LJ, enako poznam Briana Johnsona (pevc od AC/DC da bo enim lažje) njega pa full dobr poznam, ker poznam enga na FB ki je doma le dve bajte stran kjer ima on parkirane dirkalne avte, aaa sm all nism :)aja znene slovenke so pa točno tri, miša molk, štefa kučan in sestra vendelina, ostalo ni za omenjat v tem smislu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.