Slovenija
33 ogledov

Ciper izpraznil naše račune

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • suzana.kos 08:07 16.maj 2013.

    zaupanje v državo, ki jamči za prihranke do 100 tisoč evrov, je očitno na psu... pa nima Bratuškova nič s tem... ona je prišla na vrh šele zdaj, ko je vse zafurano. Sramota, kam so nas pripeljali! enih 20 let ...prikaži večt nazaj približno folk ni mogel do svojih (deviznih) prihrankov v bankah. kaj bomo spet tam?

  • macko 07:49 16.maj 2013.

    kam je šel ta denar ? res retorično vprašanje. gotovo je za pričakovat,da bodo ljudje ob vse večjem zaupanju v vlado, varčevali v bankah, ko pa je briljantno jasno, da žal tudi ta parlamentarna garnitura ni sposobna rešiti problema bančnega ...prikaži veča sektorja.v bistvu se mi kar smili tale bratuškova, nikakor si noče priznat, da je talec jankoviča....

  • bart77 10:26 16.maj 2013.

    To je Janša kriv - 20 let je na oblasti, zdaj pa spet levico krivi.

  • gina 10:51 16.maj 2013.

    Bratuškova nima nič s tem? Ti zvezda, se ti vidi da živiš pod vodo! Kaj pa 18 milijard, ki jih je skupaj s Križaničem spiskala v Pahorjevi vladi, zaradi česar smo tam kjer smo?! Ja pri takšnih intelektualnih perlah se ...prikaži veče je res treba pobrati v boljše življenje, da boš ti lahko srečno živel s svojimi rdečimi smetmi do konca tvojih dni. In žrl travo.

  • zztop 11:15 16.maj 2013.

    Ja, ja, jebote janša, bart ti si idiot! Vsi so isti, od palčka naprej levi, desni, razumeš. Tudi ti si isti ko janša , sam enega obsojaš.. Še enkrat - vsi so enaki lopofi. Krivi smo pa tud mi, ker ...prikaži več smo jih volil itd. ......

  • suzana.kos 11:17 16.maj 2013.

    če smo realni, je kriv Janša, ker v prvem mandatu ni nič reformiral in je kriv Pahor, ker ni začel pravočasno in odločno ukrepati... zato smo tu, kjer na žalost smo

  • tujka 11:33 16.maj 2013.

    Cisto enostavno , denar se je preselil v tujino. (Svico, Nemcijo ali pa sploh na druge kontinente). Po vseh dogodkih , ki so bili tako na Zipru kot v Sloveniji je zaupanje v te dezele izpuhtelo v nic. Pa ni ...prikaži več za to kriva vlada ki je bila prej na oblasti, po moji presoji ne. Mene osebno je motilo to dolgo odlasanje sprejema odgovornosti za to kar je pred Slovenijo.(Fiskalni pakt) Samo z floskami ja mi zanmo in bomo se globalni trg denarja ne da pomiriti. Torej 159 Mio. Euro fuc.

  • Senior 11:40 16.maj 2013.

    Da smo tukaj, kjer smo, je največji krivec PRVA SLOVENSKA VLADA, ki zaradi samostojnosti ni vedela kaj počne in njej so sledile ostale vlade in mislim, da so glavni krivci Janez Janša in Borut Pahor. Z ukinitvijo SDK, je šlo ...prikaži več samo navzdol v prepad in to je to! Dosegli so, da je delavec ponovno postal SUŽENJ, SREDNJI SLOJ PA RAJA.

  • Pepe007 13:32 16.maj 2013.

    Je..te Janša in kratek spomin Slovencev. Kvečjemu za Drnovška bi lahko rekli, da je bil na oblasti "20 let".

  • privat 18:39 16.maj 2013.

    vsi so vedeli da tako ne bo šlo...še danes vejo da tako negre...pa vseeno vodijo v bankrot celo državo!

  • erikkk 19:47 16.maj 2013.

    Ne bratuškova niam nič s tem.O kakšnih 18 milijardah govoriš tepec. toliko slovenija nikoli ni imela niti v 25 letih skupaj....

  • Scott 21:50 16.maj 2013.

    Je bil na oblasti še v kateri drugi državi?V Sloveniji je bil namreč le 5 let!Kriv pa bo tudi za jutrišnji dež, to se že ve.?Drhal umobolna komunistična v nedogled vsa ta vaša podla pokvarjenost vseeno ne bo šla, saj ...prikaži več EU tega enostavno ne bo gledala.Močno obsoja totalitarizme, še posebej rdečo morilsko peterokrako zvezdo!

  • Scott 22:00 16.maj 2013.

    Zelo kriva je plagiatorškova, saj je bila pri vrhu državnih financ že v Bajukovi vladi, s Križanićem pa sta še posebno veliko škode napravila Sloveniji, ja ta, ki je na nogometni tekmi sedela s človekom, ki ga v sosednjih državah ...prikaži več in širše išče Interpol.Kako gre že tisto; povej mi s kom se družiš in povem ti kdo si.?Ja, to je tista, ki nosi takšne čevlje kot prostitutke v javni hiši v Hamburgu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.