Slovenija
2574 ogledov

Covid-19 aplikacija na voljo: V 24 urah si jo je naložilo že pet tisoč ljudi

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tomaz_321 15:32 18.avgust 2020.

    Kako za vraga te pa bodo prisilili, da si naložiš aplikacijo, če pa nimamo vsi pametnih telefonov!?!?! To je tako, kot bi bil vsak sleherni človek bil prisiljen programirati in sestavljati računalnike!!!! NORCI DEBILNI!!!!

  • sam1 15:25 18.avgust 2020.

    Če ne milom pa silom-kako znano že iz nekdanjih časov,pa izgleda,da so šli učenci po stopinjah svojih mentorjev in jih celo prehiteli po desni......

  • Avatar drecos
    drecos 16:14 18.avgust 2020.

    ce bo obvezna fuknem telefon v smeti prokleta gnila lopovska vlada

  • vzev 16:14 18.avgust 2020.

    Če nebi ta vlada tako lagala, še bi mogoče namestil tole aplikacijo. Dokler pa imamo takšno vlado pa niti pomislim ne.

  • Avatar ovca
    ovca 17:24 18.avgust 2020.

    Ce bi jajo imel jaj*ca,bi Hrvasko zaprl pravocasno. Tako pa imajo sosedovi papirji veeelliikkooo tezo. In,ker si ni upal zapreti mejo,naj si nalozim aplikacijo??? Lahko mi jajo lastnorocno prinese gsm, da mu ga zatlacim tja, kamor sonce nikoli ne posije! ...prikaži več 👎👎👎 kretenom v vladi! Ah,in cigavi bodo tokrat sluzili? 🤑🤑🤑🤮🤮🤮

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 00:49 20.avgust 2020.

      Kaj ni jasno? Ovca je že dolgo nazaj rekla,da nima denarja za račune,niti za mleko ne.... .Zdaj je pa jajčec,drugič je Ja ji,jajčec. A ped u dr ovca,ti imaš svojo glavo,da gruntaš,in ne od jajčka.😈🇺🇸

  • vojnik 16:26 18.avgust 2020.

    potem bo pa vse še obvezno v rito cepil tale diktator koritnik

  • supreme 17:10 18.avgust 2020.

    5000 eur na račun pa naložim

  • Avatar Zala
    Zala 17:32 18.avgust 2020.

    Kaj kaplar misli, da smo vsi SDS ovce? Aplikacijo gor in potem bodo razni Mahniči, Hojsi ... in ostali omejenci zbirali podatke o ljudeh. Ne bo šlo. Naj sanja, kakor o 137. členu - vojska na mejo.

  • Avatar ovca
    ovca 14:21 19.avgust 2020.

    Zanimivo bi bilo, ko bi kakšen heker vdru v aplikacijo :) :) :)

  • Covid_1984 18:53 18.avgust 2020.

    če bo to obvezno, upam, da bo še kakšen cepec dojel, da gre pri vsem tem korona nategu samo za fašizem belo oblečene sodrge, ki ga je politika pridno pograbila in izkoristila tudi za svoje namene

  • SonnyBlack 10:11 19.avgust 2020.

    obvezna? nikoli mi ne bojo uspeli vtlozit aplikacije v nobeno mojo napravo aplikacija ..na zeljo politike v moj telefon? na gestapovski nacin? buahaha...nikoli...pa tudi ce mi zato ponudijo placilo...odgovor je ne

  • suineg78 15:17 19.avgust 2020.

    Namesto molimo, delimo. :) https://ise.media/video/plandemic-ii-indoctornation-23.html?fbclid=IwAR3bD9dL1p71c9oidxuqPplTbMIHW17FSI1W4WpLq9qAbePt_xYwbNbPRhQ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.