Slovenija
119 ogledov

Črnograditeljem v Tomačevem elektrike niso izkopili

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mihajuz 13:53 11.junij 2015.

    Na bruhanje mi gre pri teh čefurjih! A si plačal zazidljivo parcelo? A si plačal prispevke? Priključke? A si sploh karkoli plačal? A ti je kdo dovolil tam postavljati bajto? Si koga kaj vprašal? Zdaj bi pa še naprej vse ...prikaži več zastonj imel! Pa še obnaša se kot, da mu je kdo kaj dolžan. Marš nazaj od koder si prišel!!! Nesnaga! Kje je bila pa policija, ko so napadli delavce?Aja saj res...pri ciganih in čefurjih se ne posredije... Oni lahko vse...

  • Avatar čavez
    čavez 12:32 11.junij 2015.

    Pa njihovo je to, pa kaj vi mislite Slovenčki kdo smo mi da vi nam elektriku odklapljate:čefurska posla, steral bi jaz to odkoder je prišlo.

  • dragec 12:47 11.junij 2015.

    Sterali bi oni tebi v ritko, tako, da bi ti oči izpadle

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 14:18 11.junij 2015.

    buldožerje pa bagerje u akcijo, pa sam ruši po hitrem postopku, brez debate...pa še specjalce nej prpelejo zravn da jim batine potalajo, če bojo slučajno spet glasni.

  • patrijarh 13:04 11.junij 2015.

    Ti že veš,čefur.

  • kapibara 15:51 11.junij 2015.

    Meni pri vseh plačanih obveznosti do države..!! plačilo ene- dveh položnic vse izklopijo z dodatnimi stroški_ odklop- priklop.. !! ŽAL.. :-(

  • kapibara 15:53 11.junij 2015.

    Prej bodo tomaĆevcem legalizirali travi, kot pa bajte..

  • sreca 12:17 11.junij 2015.

    Katero ministrstvo je želelo agregat. Mislim, da za Okolje in prostor. Kaj pa izpusti toplogrednih plinov? Mislim, da je naša birokracija malo zmešana. Naredijo naj legalizacijo, ali pa naj naselje izpraznijo in porušijo. Gradbenega dovoljenja ne dobijo zaradi poplavnosti terena, ...prikaži več pri vseh visokih vodah na tem delu ni bilo nikoli izliva Save. Glede poplav bi morali Rožno dolino in Vrhovce preseliti v Tomačevo.

  • samo.jst 12:02 11.junij 2015.

    Potuha zdrahi, ki se je požvižgala (in se požvižga) na vse zakone in odločbe. Tomačevo city... se dobro ve kdo je tam.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:04 11.junij 2015.

    "grozili s protestom pred vlado in celo "zažigom Ljubljane""Pretirano.... Drgač nisem za to da bi se jim vzel elektriko sam vseen bi pa mogl prej mislt ne pa da postavš hišo pol pa se na vse kriplje trudiš legalizirat..to ...prikaži več ni nič. Naknadna legalizacija bi mogla bit ukinjena ker drugač ne bo črnim gradnjam nikol konca ne kraja. Vedno je pa težko nekomu vzet dom...

  • pesekinmorje 13:07 11.junij 2015.

    Naša realnost: sezidaš na črno, postaviš oblast pred dejstvo in potem terjaš "svoje" ... in večina tudi doseže svoje. Dokler bo popuščanje, bodo vedno nove in nove črne gradnje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.