Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
27021 ogledov

S to hudo boleznijo pri nas živi 9000 ljudi, prizadene predvsem mlajše

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Antivaxer 18:47 24.maj 2024.

    "imunsko pogojena bolezen, ki ni ozdravljiva" Imunske bolezni NE obstajajo, izmislili so si jih farmacevti, ker pač nimajo druge razlage! Bolezen JE ozdravljiva! Povzročitelj je herpes zoster. Na žalost, tiste, ki se s tem ukvarjajo, preganjajo kot mazače! Za začetek, ...prikaži več spremenite prehrano, vrzite iz prehrane vse, razen sadja in zelenjave...potem obstaja protokol... Kupite si sokovnik, delajte sokove, koristite sok zelene...predvsem pa vrzite tablete. Dr.trdijo, da ni ozdravljiva, zakaj potem tabl

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:01 24.maj 2024.

      Ko je prepozno,je to tvoje opisano več ali manj prepozno za tako zdravljenje,kot vsaka bolezen če jo pravočasno zatreš jo lahko ozdraviš,vedno človek mlad ,zdrav uniči zdravje ,zakaj,treba vse probat ,vse požret itd in da ne bo pomote vsi smo taki

    • Antivaxer 19:09 24.maj 2024.

      Nimaš prav! A poznaš J. Humbla? Si že slišal za mms? Preveri. Se splača 😀

    • zdrej 15:24 03.junij 2024.

      Phd. Antiwaxer.

    • Antivaxer 18:32 03.junij 2024.

      Antivaxer je fb in yt dr. Tako so me proglasili med plandemijo. Je pa res, da sem prav tako komentiral kot "Pfizer", vendar so me blokirali na vseh medijih, najprej pa na MMC, kjer še sedaj ostajam persona non grata. ...prikaži več Žal sem imel 100% vse prav, kar se tiče cepljenja...

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:42 03.junij 2024.

      Antivaxer,hmm,teto instrica kap,strica že 2x ,brat od žene zbolel ,se mu dela tvorba v črevesju,bratrancu isto ,čisto naključje je ,nimaš kaj,soseda dva kap do smrti ,tašča 3x v bolnici zaradi hude plučnice in to sredi poletja,skupno jim je to da ...prikaži več so se cepili po vseh pravilih ,ampak sami so se odločili

    • Antivaxer 18:47 03.junij 2024.

      Nick ja, na žalost so verjeli "stroki"

  • mph2 18:08 24.maj 2024.

    Grozno, poznam primere. Žal nasveti kaj jest, so total zgrešeni in vodijo v poslabšanje. Tako je, ko junk food industrija, big pharma, ... financirajo vse možne organizacije. Če koga zanima, dr. Antony Chaffee o tem. Sicer je logično, ker med ...prikaži večd tem, ko vlaknine in zelenjava na sploh gnilijo v debelem črevesu, delno čeprav minimalno jih prebavijo bakterije, ... pa se živalske beljakovine in maščobe presnovijo v celoti v tankem črevesu. https://www.youtube.com/watch?v=P60Ce95078w

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 11:42 27.maj 2024.

      Se popolnoma strinjam,drugače pa uprašaj MS, ti bo takoj povedal,da je ta Doktor šarlatan in ti bo v istem momentu napopal par linkov in seveda po njegovi presoji "tapravih" Doktorjev!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.