Svet
9988 ogledov

Čudež v bolnišnici. Neverjetno, kaj se je zgodilo 4-letniku

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 18:23 25.september 2024.

    Poznan mi je primer, ko so človeka poslali domov umret, tam pa so mu pač nehali dajati zdravila in so mu le še lajšali bolečine. Po kakem mesecu so ukinili še to in človek še danes hodi naokrog. Sam. Opravilno ...prikaži več sposoben. Med 'kovidom' nam je 'zdravstvo ' odlično odkrilo še svoj zelo dobro zakriti obraz, ki so ga doslej videvale le žrtve 'pomot' in njihovi svojci - kar je bilo seveda tabuizirano tako v medijih kot na sodiščih, da ne govorim o cehu.... Eh, pa kaj bi, vsak se mora prepričati sam.

    • Ender3 21:16 25.september 2024.

      Dogajalo se mi je v službi, ko smo bolniku ukinili večino manj potrebnih zdravil se je nepričakovano opomogel. Zakaj ? Človek kot živ laboratorij pač ne more brez škode predelati vse kar mu moderna terapevtika omogoča in vsiljuje. Obstajajo interreakcije, ...prikaži več stranski učinki in zavrnitev zdravil brez, da bi kdo na to predhodno pomislil in pričakoval.

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 03:58 26.september 2024.

    Me zanima, kaj pravi Covid zanesenjak Jernej65 in podobni idioti na dejstvo, da že imamo presežne smrti, ki po številu presegajo tiste med Covidom. Slučajno so se te presežne smrti začele s cepljenjem, sedaj pa "ne vedo" čemu jih pripisati. ...prikaži večti. Sam sem že pred dobrim letom predvidel, da jih bodo pripisali podnebnim spremembam, čeprav zaradi mraza še vedno umre bistveno več ljudi kot zaradi vročinskih valov.. Spodaj je povezava, kjer je vidna korelacija med presežnimi smrtmi in stopnjo preceplj.

  • Ender3 18:28 25.september 2024.

    Znano je tudi, da so mnoge v času kovid epidemije brez jasnih indikacij priklopili na respiratorje in tam tudi končali življenje.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:50 25.september 2024.

      In strogo prepovedali obdukcije ,pa še marsikaj se je delalo,niso vsi bolničarji bili tiho kaj se je dogajalo

    • Ender3 21:05 25.september 2024.

      Nick 👍👏👏 tako je. Dobro razumeš povezave strokovne mafije..

    • Avatar NickMason
      NickMason 21:29 25.september 2024.

      Danes posnamejo vse s telefonom,poln posnetkov na tiktoku o vojni v Ukrajini,Gazi,ko je bil potres v turčiji ,si skorajda v živo spremljal kako se rušijo zgradbe in še veliko tega,samo o covid padlim in umrlim niti enega posnetka ,zanimivo a ne.

    • Jernej65 00:12 26.september 2024.

      Brez covid bedakov pač ne gre, pa da se jebeš.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:21 26.september 2024.

      Brez IQ65 kretena retardiranega pač ne gre!!!

  • Kmodri_ 18:03 25.september 2024.

    Če bi uzakonili evtanazijo bi ga že likvidirali!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.