Slovenija
87 ogledov

Čufer že sanja o višjem DDV

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 12:28 03.april 2013.

    Večni problem SLO - dopuščajo se megalomanske kraje (primeri bančnih kreditov prijateljem), ko pa "škrtne", pa bomo "navadni" dokapitalizirali in plačevali višji DDV. Kaj ko bi pobrali nakradeni denar? A to pa ne morejo, ker se prijateljem to ne dela. ...prikaži več Zato tako, kot piše zgoraj - ODJEBI, MINISTER!

  • SamoLogika 13:42 03.april 2013.

    Pomojem na protestih za Bratuškovo kraljico nobeden sploh noben ni vedel da obstaja, folk je želel odstop vseh teh cepcev...in ni želel tega.

  • Ronald Reagan 13:43 03.april 2013.

    Kaj če bi se gospod minister najprej pozanimal o efektu dviga DDV tam kjer so to že naredili.Beseda ni konj, če ne vprašaš ne veš...Aja, pubec se boji srečat s svojimi kolegi ministri...zato ne hodi na srečanja...Ubogi ...prikaži več mi, kaj to imamo, jehata, jejhata...

  • Darko 14:03 03.april 2013.

    Ti si pa model, ki podpiraš dvig ddv in to kot edina rešitev javnih financ. NE BO UČINKA, ČE DVIGNEŠ DAVEK ZA 2%, DA BO PRORAČUN ZARADI TEGA BOLJ POLN.KUPNA MOČ PADE IN SE NE NABERE TOLIKO ...prikaži več KOT MISLIJO DA SE BO. GARANTIRANO V TEJ SITUACIJI BODO LJUDJE ŠE MANJ TROŠILI, JASNO.

  • mph 14:36 03.april 2013.

    Načeloma se strinjam s komentarji, da bi bilo super, če bi lahko dobili nenadoma vse nove obraze, čiste in poštene politike, načelne, ... in oh in sploh. Ampak, če se spustim na trdna tla, je prva ugotovitev, da je več ...prikaži večč kot mega že to, da je odfrčal princ teme. Nadaljnje delanje škode se bo nedvomno zmanjšalo. In še kar nekaj časa bo trajalo samo odstranjevanje posledic strahovlade sds-a, v tem bornem letu so naredili skoraj več škode, kot so jo uspeli narediti v prvem svojem polnem mandatu.DDV? To in ne druge neumnosti, bi morali narediti janežovci na začetku in nobenih drugih "ukrepov", ki so dejansko samo pomenili prilivanje olja na ogenj krize.

  • Scott 14:54 03.april 2013.

    maliking; z menoj je popolnoma vse uredu!Nikakršnih čudežev ne pričakujem in o tem nisem pisal, motijo pa me namerne laži politikov, še posebej vodilnih.?Dejstvo je, da je premierka grdo lagala, zavajala javnost! Drugače pa teče že osmo leto odkar sem ...prikaži več v tujini, kjer mi/nam je zelo lepo in mi/nam je kratko malo vseeno za vas.Imam(o)pa v Sloveniji še nekaj sorodnikov za katere me skrbi, sicer pa se vam iz velike predvsem pa varne razdalje smejim; ja, vam in vašim politikom.

  • PasjiDrekiVsepovsod 15:14 03.april 2013.

    Točno tako. Jokali so stokali, otroci so lačni bla bla.Gnilobe rdeče.Zdaj bodo pa mnogi res lačni.Teleta slovenska.

  • ac-dc 15:54 03.april 2013.

    To je stara Jankotova želja in ukaz.Zjutraj ob 5.00 je v postelji na pol v spanju šepnil: dvignite DDV . Šepet je potoval po vroči liniji na SD in PS.In glej ga zlomka, zadeva je že v medijiih.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 17:11 03.april 2013.

    Bravo Zoki care,če že vse delaš sam, nevem zakaj rabiš tiste plagijatorje inministre.Aja vem zakaj,prej si se skrival za sinovmi ,zdaj pa za Bratovško& co.Samo tukaj si se pokakal.Hrvati so to naredili,pa imajo zdaj veliko manj v ...prikaži več blagajnikot pred dvigom davka.To so tudi javno priznali,kaj je redkost za njih.

  • erikkk 18:10 03.april 2013.

    Ničkolikokrat sem že rekel da so domači trgovci enostano bolani od visokih cen ki nam jih vsiljujejo. Blago dobijo čez mejo poceni., nam ga pa 3X več zaračunavajo.Če ste pametni, ... tehniko, obleke razen hrane kupujte samo v tujini.

  • McClain 18:51 03.april 2013.

    kdaj je ze meni to potegnilo. Profesionalec sem in spet, po 15ih letih VSE kupujem v tujini. Tocno v teh okvirih so razlike kot opisujes. Pri meni se zgodi na eno tehnicno zadevo tudi po 300, 350 evrov, pri ceni ...prikaži več slaba dva jurja, recimo. In pazi: Nemec da svojemu trgovcu v stacuni 1.500 - 2.000 evrov place, v visoko specializiranih se veliko vec. Kam pri nas zgine denar?????

  • McClain 18:53 03.april 2013.

    in pocas vam bo potegnilo da je tole le se slabse kot tisto kar smo imeli. In mnogo bolj nevarno za totalni bankrot.

  • kreten 19:42 03.april 2013.

    zdaj lahko travo zres,saj smo tako rekli leta 91,samo da imamo svojo drzavo,tudi ce bomo travo jedli,ja pa so prisli cajti za novi red-travojedci,kreten zarukani,pizda daj mi naslov,da ti pridem razbit picko

  • allstarr111 22:42 03.april 2013.

    To da bo šel DDV gor ni nobena NOVICA, to se je vedelo, že JJ je rekel da bo šel če ne upoštavamo njegovih navodil.Je pa ena zadeva, pri bilokateri SLO vladi bi-bo šel gor, če pa bi ...prikaži več bila vlada normalna (bilokatera) bi DDV znižala. Ker edino tako lahko povečaš potrošnjo, če je ceneje boš več prodal, in verjetno celo več zaslužil, dvigneš ga še vedno lahko, ampak zakaj nebi probali znižat zadeve ? Aja pa tale je tud lovska "ZAČASEN DVIG" :) O klošarji nesposobni, kdo nas vodi ?ssV kratkem cca 6 mesecev bom odšel od tukaj in nisem edini, potem lahko dvigujete dnevno.

  • Aspetiamo 07:39 04.april 2013.

    DDV - upam, da zna g. minister narediti še kaj drugega, kot dvigniti DDV. A njegove izjave resno skrbijo, vzbujajo dvom v kompetentnost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.